Güncel Hurda Trafo Fiyatları

Hurda Trafo Fiyatları

Hurda trafo fiyatları için bizleri arayarak bilgi alabilirsiniz. Bizler hurdacılık alanında ciddi hizmetler yürüten bir firma olduğumuz için piyasada en iyi rakamlarla trafo hurdalarını almaktayız. Trafo bilindiği üzere elektrik gücünü arttırmaya ya da azltmak için kullanılan elektronik bir cihazdır. Mahalle elektrikleri, sanayi elektrikleri fabrika elektrikleri hatta köy elektriklerini paralel bir şekilde yöneten önemli bir cihazdır. Hatta çoğu zaman en çok ihtiyaç duyduğumuz malzeme olduğunu da bilmemiz lazımdır. Elektrik enerjisini iyi bir şekilde dağıtmamız için evlerimize, iş yerlerimize elektrik dağıtımında kullanılan malzeme olduğundan bazı dönemlerde aşırı yüklenmeden bazen de hava şartlarından dolayı bozulup hurda olabilirler.

Güncel Hurda Trafo Fiyatları

Güncel hurda trafo fiyatları genel olarak trafonun niteliklerine göre değişiklik göstermektedir. Hurda trafo fiyatı belirleyen en önemli etken içerisinde bulunan sargının cinsidir. Son zamanlarda trafo imalatında bakır kullanımı düşürülmüş ve bakır yerine alüminyum kullanmalarından dolayı hurda trafo fiyatları önemli ölçüde azalmıştır. Teknolojinin verdiği imkânlarla daha ekonomik trafo üretimi yapılmakta buda hurda trafo fiyatını değiştirmektedir.

Hurda Trafo Satmak

Birçok insan ve geri dönüşüm işiyle uğraşan kişiler ya da hurda trafo satmak isteyen firmaların merak ettiği konulardan birisi de trafo sargısının Alüminyum mu yoksa bakır mı olduğunu bilmek istemektedirler. Ancak bunun anlaşılması gerçekten deneyim isteyen süreçtir. Üzerinde veya etiket açıklamasında alüminyumdur veya bakırdır diye bir şey yazması mümkün değildir. Markasına, modeline, tipine göre değişebilmektedir. İşinde uzman ekiplerimiz trafo hurdası üzerinde kısa bir inceleme yaptıktan sonra size hemen fiyat vermektedir.

Her Bölgeden Hurda Alımı

Her bölgeden trafo hurdası alımı yaparak size en iyi trafo hurdası fiyatı veriyoruz. Satmak istediğiniz hurdaların birkaç adet resmini veya fotoğrafını bize iletmeniz durumunda fiyatlandırma yapmaktayız. Özellikle trafonun bilgilerinin olduğu levhanın bizlere iletilmesi hem sizin, hem de bizim işimizi kolaylaştırır. Merkezimize veya bayilerimize uzak olsanız bile trafonun alınması için anlaşabilirsek nakliye aracı yönlendiriyoruz ve hurdaları nakit olarak satın alıyoruz.

Hurda trafo için veya ikinci el trafo satmak istediğiniz zaman bizden fiyat almanız halinde sizlere tüm işçilik, nakliye ve yükleme gibi masraflar bize ait olacak şekilde fiyatlandırma yapmaktayız. Özetle, trafo alımı için hangi şehirde olursanız olun tüm masraflar tarafımızca karşılanmaktadır.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir