Hurda Sarı (Pirinç) Fiyatları

2024 En Güncel Hurda Sarı (Pirinç) Fiyatları

En güncel hurda sarı (pirinç) fiyatları aşağıda yer almaktadır. Elinizde bulunan her türlü hurdayı bizlere en iyi fiyatlardan satabilirsiniz. Fiyatlarımız günlük olarak güncelleşir. Hurda sarı fiyatı ne kadar, sarının kilosu kaç para, hurda musluk vana fiyatı için bizi arayın.

HURDA SARI ÇEŞİDİKİLO FİYATITON FİYATI
Sarı Hurda Araiş MS-70180 TL/KG182.000 TL
Sarı Hurda Araiş MS-64175 TL/KG180.000 TL
Sarı Hurda Çubuk Ucu Parça165 TL/KG168.000 TL
Sarı Hurda Çubuk Talaşı164 TL/KG165.000 TL
Sarı Hurda Kırkambar Vana Musluk145 TL/KG150.000 TL
Hurda Su Saati145 TL/KG150.000 TL
Sarı Hurda Radyatör165 TL/KG166.000 TL
Hurda sarı fiyatları
Hurda sarı fiyatları

Sarı Hurda Nedir

Sarı malzemeler günümüzde pek çok sektörde sıklıkla kullanılmaktadır. Kullanım alanı son derece geniş olan bu metalin hurdası da çok çıkmaktadır. Firmamız hurdacılık sektöründeki 35 yıllık tecrübesine dayanarak her türlü sarı hurdası alımı yapmaktadır. Hurda sarı (pirinç) fiyatları hakkında merak ettiğiniz her türlü soruyu bizlere sorabilirsiniz. Sarı veya diğer adıyla pirinç dayanıklı, uzun ömürlü, korozyo karşı etkili ve iletken yapıda olması sebebiyle birçok sektörde kendisine kullanım alanı bulmuştur. Sarı pirincin hurda sarı ya da sarı hurdası adı verilen artıkları da, hurdacılar için son derece kıymetli hurdalardır. 

Sarı Hurdası Nerelerden Çıkar

Piyasada kullanım özeliğini yitirmiş malzemeler zamanla geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Sarı pirinç elektrik su ve doğalgaz tesisatlarında, nalburiye de, elektronikte, denizcilikte, bazı ev ve süs eşyalarının imalatında yaygın olarak kullanıldığı gibi hurda sarı da yine bu sektörlerde kullanılmak üzere geri dönüşüme gönderilir. Hurdacılar için oldukça değerli bir malzeme olan hurda pirinç; kendi içerisinde de alaşımını oluşturan metallerin oranlarına bağlı olarak fiyatlandırılır. Hurda sarının bu farklı sınıfları farklı kalite olup kullanım alanlarında da bazı farklılıklar bulunmaktadır.

En Güncel Hurda Sarı Fiyatları

Firmamız elinizde bulunan tüm sarı hurdası ve pirinç hurdaları için en yüksek fiyat teklifi sizlere sunmaktadır. Bizleri iletişim bölümünden arayarak hurda sarı fiyatları hakkında her türlü bilgiye hızlıca ulaşabilirsiniz. Son derece önemi yüksek olan sarı hurdaları için lütfen acele etmeden firmamıza ulaşarak sarı hurdası fiyatı teklifi alınız. İstanbul ve çevresinde hangi bölgede olursanız olun adresinize geliyor ve nakit olarak alım yapıyoruz. Sizlere sunacağımız sarı hurda fiyatı teklifimizi kabul etmeniz halinde hemen ödemenizi nakit olarak yapıyor ve adresinizden hurdaları satın alıyoruz.

Sizlerde hurdaları satarak yüksek oranlarda kazanç elde etmek istiyorsanız hemen bizlerden hurda pirinç fiyatı alarak hurdaları satabilirsiniz.

Hurda Sarının Kilosu Kaç Para? Fiyatı Ne Kadar?

Hurda sarının Kilosu Kaç Para? Fiyatı Ne Kadar? merak ediyorsanız yukarıdaki güncel fiyat listesini inceleyebilir ve bize hurda satabilirsiniz. Hurda vana, musluk radyatör fiyatı için bizi aramanızı şiddetle tavsiye etmekteyiz. Özellikle hurda araiş, çubuk, talaş, musluk su saati, ms64, ms70 sarı alımlarımız oldukça yüksek fiyatlarla yapılmaktadır. Bize ister tonajlı isterseniz de sarının kilosu ne kadar sorup öğrenebilirsiniz.

Hurda Çubuk Sarı Fiyatı

Hurda çubuk sarı fiyatı içerisinde demir ve diğer metallerin olmaması nedeniyle kırkambar hurdalardan biraz daha yüksek fiyata alınmaktadır. Çubuk sarı hurdası fiyatları firmamız tarafından haftalık olarak fiyatlandırılıyor. Bunun yanında çubuk talaşı fiyatları da parça fiyatlarından biraz aşağı fiyatlarla alınmaktadır. Hurda çubuk sarı talaşı fiyatı talaşın içerisinde demir ve yağ bulunup bulunmamasına göre değişiyor. Eğer sarı talaşının içinde yağ ve demir talaşı var ise minimum miktarda fire düşülerek alımı yapılmaktadır.

5 thoughts on “Hurda Sarı (Pirinç) Fiyatları”

  1. tabanca mermisi ve av fişegi boş kovanlarıda sarı dıyemı gecıyor bılgı verırmısınız teşekkür ederim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir