Hurda Demir

Demir Hurda Alımı

Demir Hurdası Alımı Yapıyoruz

Demir hurda İstanbul geri dönüşüm sektöründe önemli bir paya sahiptir. Geri dönüşümünün kolay olması ve demir metalinin pek çok alanda kullanılması demir hurdasının önemini arttırmaktadır.

Otomotiv sektöründe, gemi sanayisinde, inşaat sektöründe, çelik sanayisinde, elektrikli ve elektronik malzemelerin üretiminde, diğer teknolojik ürünlerin yapımında, tarım araçları üretiminde, trafik levhaları yapımında, bazı mutfak eşyaları yapımında kısaca hayatımızın her yerinde demir metali kullanılır.

Kullanım alanı bu kadar geniş olan demirin geri dönüşümü oldukça yaygındır. Hurdasan Metal, İstanbul hurdacıları arasında demir hurdasının geri kazanımına katkı sağlayan en büyük firmalardan biridir. Özellikle İstanbul’un İkitelli ve Beylikdüzü ilçeleri civarında her türlü demir hurdası alımı yapmaktadır. İnşaat sektörünün günden güne geliştiği İstanbul’da inşaat artığı demir hurdasını en iyi fiyatlardan alıyoruz. Hurda karşılığı bina yıkım işlemleri ise yine firmamızın faaliyetleri arasındadır.

Demir Hurda Fiyatları

DKP Hurda Demir1,75 TL/Kg
Ekstra Hurda Demir1,70 TL/Kg
Toplama Hurda1,20 TL/Kg
Teneke Hurda0,55 TL/Kg
Demir Talaşı Hurdası1,35 TL/Kg
Pik Demir Talaşı Hurdası1,35 TL/Kg
İnşaat Yıkım Hurdası1,65 TL/Kg
İnşaat Demir Çubuğu Hurdası1,65 TL/Kg
Tufal Hurdası0,60 TL/Kg
Hurda demir
Demir Hurda Alımı

DKP Hurda Demir

Dkp hurdası düz sac halinde bulunan yapıca kalın ve etli demirdir kalın ve etli olmasında dolayı ve sanayide uzun dönem ve en çok tercih edilen metal olmasından dolayı değerlidir.

Hurdasan Hurdacılık olarak Dkp Hurda Fiyatlarında en iyi fiyatı veriyoruz yerinde alıp yerinde tartıyoruz.

Sizde elinizde bulunan dkp hurda saclar için bizi arayın sizler için en iyi teklifleri verelim dilerseniz işyerinize hurda konteyner indirelim.

Hurda Aldığımız Bölgeler

İstanbul Avrupa Yakasında Avcılar, Esenyurt, Küçükçekmece, Beylikdüzü, Başakşehir, Bakırköy, Bahçelievler, Bağcılar, Büyükçekmece, Arnavutköy, Güngören, Esenler, Sultangazi, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Gaziosmanpaşa, Eyüp, Kâğıthane, Beyoğlu, Şişli, Fatih, Beşiktaş, Sarıyer, Çatalca ve Silivri ilçelerinde adresten her tür hurda alımı yapılmaktadır. İstanbul Anadolu Yakası Hurdacı firmaları aracığı ile Ümraniye, Ataşehir, Üsküdar, Çekmeköy, Kadıköy, Sancaktepe, Beykoz, Maltepe, Pendik, Sultanbeyli, Kartal, Tuzla, Şile, Kocaeli Gebze ilçelerinden hurda satın alınmaktadır.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir