Hurda Bakır Fiyatları

2024 Hurda Bakır Fiyatları Güncel

En güncel hurda Bakır fiyatları aşağıda bulunan tabloda yer almaktadır. Tabloyu inceleyerek elinizdeki Bakır hurdanın fiyatını öğrenebilirsiniz. Bizleri arayarak da anlık Bakır fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Soyulmuş, yanık, soyulmamış, lama, kablo bakır fiyatı için beni arayın size hemen fiyat gönderiyim.

HURDA BAKIR ÇEŞİDİKİLO FİYATI TON FİYATI
SOYMA BAKIR FİYATLARI270 TL/KG272.000 TL
KIRKAMBAR YANIK BAKIR235 TL/KG237.000 TL
LAMA İMALAT ARTIĞI270 TL/KG272000 TL
ANTİGRON KIRMA 270 TL/KG272.000 TL
BAKIR TALAŞI230 TL/KG235.000 TL
HURDA KLİMA BORUSU235 TL/KG237.000 TL
HURDA DİŞLİ, KIZIL PARÇA230 TL/KG235.000 TL
KIZIL TALAŞI RG5226 TL/KG228.000 TL
Hurda Bakır Fiyatları
Hurda Bakır Fiyatları

En Güncel Bakır Hurda Fiyatı Ne Kadar

Bakır ısı ve elektriği çok iyi iletmesi bedeniyle piyasada hemen hemen her yerde bolca bulunmaktadır. Korozyona dayanıklı olması ve paslanmaması sayesinde kullanım alanı çok geniş bir metal çeşididir. Doğada diğer metallere göre az bulunması nedeniyle değeri oldukça yüksek bir madendir. Bu metaller çeşitli nedenlerden veya imalat artığı olarak hurda durumuna dönmektedirler. Bu hurdaların satışı firmalar ve şahıslar için doğru satılması haliyle önemli kazançlar sağlamaktadır. Bakır hurdası satmak isteyen insanların sorduğu en büyük soru hurda bakır fiyatı ne kadar sorusu olmuştur. Her türlü sorunuza cevap almak için ve hurda bakır fiyatı ne kadar öğrenmek istiyorsanız iletişim bölümünde bulunan numaradan bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

Hurda Bakır Fiyatları Nasıl Belirleniyor

Hurda bakır fiyatını etkileyen ve belirleyen birçok unsur bulunmaktadır. Bunlardan en önemlileri sizlerin elinizde bulunan bakırın durumu ve miktarıdır hurdanın miktarı ne kadar fazla olur ise fiyatı da ton fiyatına yakın olmaktadır. Bakır hurdasının durumuda fiyatını etkilemektedir örneğin; soyma bakır, lama bakır, kırma bakır fiyatı oldukça yüksek iken yanık bakır, bakır talaşı, kırkambar bakır fiyatı biraz daha düşük olmaktadır. Aşağıda fiyatları etkileyen durumları sizler için listeledik

 • Elinizde bulunan bakır hurdalarının durumu
 • Elinizde bulunan hurdanın miktarına
 • elinizde bulunan hurdanın cinsine
 • Firmamıza olan yakınlığınıza
 • Güncel metal borsası verilerine
 • Bakır alan fabrikalar ve durumuna

Hurda Kablo Fiyatları

Göre fiyatlar az da olsa değişiklik gösterir. Bizlere bakır kablo hurdası satışını da en yüksek fiyatlardan yapabilirsiniz. Hurda kabloların soyulması zor olduğu için bu hurdaları bizlere kablo şeklinde de satabilirsiniz. Bizler elimizde kablo soyma ve kırma makineleri sayesinde bu hurdaları en kısa sürede temiz ayrıştırmaktayız. Sizlerde elinizde bulunan her çeşit hurdayı satacak bir hurdacı firması arayışında iseniz hemen bizleri arayarak her çeşit hurdayı anında satabilirsiniz.

Soyulmuş Bakır Fiyatları

Soyulmuş bakır fiyatları borsanın yükselmesi ile tavan yaptı desek yanlış olmaz. Hurda kabloları soymanız halinde sizlere yüksek soyulmuş bakır fiyatı vereceğimizden emin olabilirsiniz. Tüm Türkiye’de miktarın yeterli olması halinde hurda alım hizmetimiz mevcuttur. Soyulmuş Bakır tel fiyatları borsa ve dolar kurundaki artış sebebiyle günümüzde tavan yapmıştır. Soyulmuş Bakır kablonun kilosu ne kadar merak etmekteyseniz bize ulaşabilir ve hurda satışı yapabilirsiniz.

Yanık Bakır Fiyatları, Kırkambar Bakır Fiyatları

Yanık hurda bakır fiyatları veya diğer tabirle yanmış bakır fiyatı soyma fiyatının biraz altında rakamlarla alım yapılmaktadır. Kırkambar bakır fiyatları da bu gruba girmekte olup fiyatı neredeyse aynıdır. Kabloları yakmak yerine soyarak bizlere satmanız sizler için daha kazançlı olacaktır. İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye’den bakır hurdası alımı yapıyoruz. Bizlere konum göndermeniz halinde hızlıca adresinize geliyor ve hurdaları nakit olarak alıyoruz.

Yanık Bakır Fiyatları
Yanık Bakır Fiyatları

Hurda Bakır Nedir

Hurda bakır nedir: imalat artığı veya yıkım, söküm kesim işlemleri sonucu çıkan metal hurdalardır. Özellikle elektrik tesisat işleri yapan firmalardan ve şahıslardan düzenli olarak çıkmaktadır. Kablo hurdası veya bakır hurdası şeklinde çıkan bu hurdalara birçok firma farklı fiyatlar vermektedir. Bazı hurdacılar elinizdeki hurdaya gerçekten oldukça düşük fiyat vererek kazancınızı azaltabilir. Bize hurda satmak için tek yapmanız gereken bizi aramanız veya elinizdekilerin fotoğrafını göndermek olacaktır. Size jet hızıyla dönüş yaparak en güncel fiyatı vereceğimizden emin olabilirsiniz.

Hurda Lama Bakır Fiyatı

Hurda lama bakır fiyatı lamanın boyalı olup olmamasına göre değişmektedir. Örneğin üzerinde boya bulunmayan ve oksit yapmayan lama bakır hurdası soyma fiyatına alınırken, boyalı ve oksit yapıp yanan hurdalar yanık bakır fiyatından alınır. Bunun yanında bakır kazan hurdası fiyatı da vermekteyiz. Anlık bakır fiyatları ve diğer hurda fiyatlarını 7 gün 24 saat sitemizden inceleyebilir ve böylece hurdalardan maksimum kazanç sağlayabilirsiniz.

Bakır Talaşı Fiyatları

bakır talaşı fiyatları
Bakırın talaşı fiyatları

Bakır talaşı fiyatları soyulmuş bakır fiyatından biraz aşağıdadır Bakır tozu ise talaştan biraz daha aşağı fiyattadır. Talaşı alımı yaparken dikkate ettiğimiz en önemli husus içerisinde demir veya başka bir metalin talaşının bulunup bulunmamasıdır. Talaş hurdaları bizlere temiz ve saf bir şekilde satmanız halinde size saf bakır fiyatları veriyoruz. Bakırın kilosu kaç para öğrenmek için bizi aramanız yeterlidir. Kızıl talaşı hurdası fiyatı hakkında bilgi almak için elinizdeki hurdanın fotoğrafını bize yollamanız yeterli olacaktır. Bakır talaşı fiyatı ne kadar merak ediyorsanız arayın hemen hurdaları yüksek fiyattan satın.

Anlık Bakır Fiyatları

Anlık bakır fiyatları güncel emtia piyasasına göre gün içinde artıp azalmaktadır. Firma olarak size hurda bakır fiyatı verirken anlık bakır fiyatlarını analiz ediyoruz ve size en doğru fiyatı veriyoruz. Bakır kg fiyatı ton fiyatından az da olsa aşağı fiyatlarla alınmaktadır. Bize toplu bakır hurdası satmanız halinde size daha yüksek hurda fiyatı vereceğimizden emin olabilirsiniz. Size tavsiyemiz sitemizden günlük bakır fiyatları ne kadar takip etmeniz ve daha sonra bize hurda satmanız olacaktır. Anlık hurda bakır fiyatları için bizi aramanız veya mesaj atmanız yeterlidir.

2020, 2021, 2022, 2023, 2024 Hurda Bakır Fiyatları

Hurda bakır fiyatları 2019, 2020, 2021 ve 2022 yıllarında sürekli olarak artış göstermiştir ve 2024 yılında da artması beklenmektedir. Günlük bakır fiyatları zaman zaman artıp azalsa da aylık bazda sürekli bir artış göstermektedir. Bakır Piyasasını çok iyi analiz eden firmamız siz değerli müşterilerimize en yüksek hurda bakır fiyatı vermektedir. Bakır hurdası ton fiyatı almak için veya kilo bazında hurda satmak için bizi aramanız yeterli olacaktır. Soyulmuş veya soyulmamış bakır kablo alımlarımız en iyi fiyattan daima nakit olarak yapılmaktadır. İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye’de en iyi bakır hurdası fiyatları vererek alımlar yapıyoruz.

Hurda Bakır Alan Fabrikalar

Hurda bakır alan fabrikalar hurda alımı yaparken tonajlı ve faturalı bir biçimde hurda alımı yapmaktadır. Bakır hurdası alımı yapan yerlere hurda satmak istiyorsanız faturalı bir biçimde en az 10 ton satmanız gerekmektedir.

Hurda Bakır Kablo Fiyatı

Hurda bakır kablo fiyatı için beni arayın ve resim atın size hemen güncel fiyatı yollarım. Bakır tel hurdası fiyatları ne kadar bunu da öğrenmek isterseniz beni arayın ve fiyat veriyim.

Sıkça Sorulan Sorular
Hurda Bakır Kilosu Ne Kadar?

Fiyatlar malzemenin cinsine göre ve miktarına göre liste fiyatlarımızdır.

1 Kg Bakır Kaç Para?

1 kg Bakır 240 ila 300 TL arası değişiklik göstermektedir.

Soyulmuş Bakır Nedir?

Soyulmuş bakır plastik ve metal izolesinden ayrılmış hurdalardır.

16 thoughts on “Hurda Bakır Fiyatları”

 1. Inquiry – Scrap Materials
  Dear Sir/Madam
  Good day…
  It’s my pleasure to contact you, especially I knew that your company is specialized in the field of scraps and recycling the old materials.
  I have a source for copper and steel in another country. This source is ready to cooperate with you. I hope you are interested in that while this source has big quantities from these materials.
  Looking forward to hearing from you..
  Thanks and regards…
  Nabil Arram
  Istanbul
  nabilaram@yahoo.com
  +905526199059

 2. Robson Pereira

  Dear Supplier,
  I am Robson from Brazil, I found your contact by internet, I am looking for Scrap Copper to be sent to Brazil by Ship,
  If you be able to supply, please reply this message,
  The details of my order, first Order will be a 23Tons, 20″Container, but can be reached 4 x 40″ container a month,
  I also ask you to contact me by Whatsapp: +55 35 984152572
  Thank you and I will be waiting your reply!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir