Hurda Kablo Fiyatları

2024 Güncel Hurda Kablo Fiyatları

2024 Güncel hurda kablo fiyatları aşağıda yer almaktadır. Sizlerde elinizde bulunan hurda kablo ve hurda Bakır için bizimle iletişime geçerek fiyat alabilir ve hurdaları değerlendirebilirsiniz.

HURDA KABLO ÇEŞİDİKİLO FİYATITON FİYATI
Hurda Tek Damar Kalın İç Tesisat Kablosu Fiyatı 220 TL/KG225.000 TL
Hurda Antigron Kablo Fiyatı100 TL/KG105.000 TL
Hurda Fare Yemez Kablo Fiyatı120 TL/KG125.000 TL
Hurda Yeraltı Enerji Kablosu (çelikli) Fiyatı100 TL/KG105.000 TL
Hurda %50 Oran Bakır Kablo Fiyatı120 TL/KG125.000 TL
Hurda Ttr Kablo Fiyatı90 TL/KG95.000 TL
Hurda Karışık Kablo Fiyatı85 TL/KG95.000 TL
Hurda %40 Oran Bakır Kablo Fiyatı90 TL/KG95.000 TL
Hurda %30 Oran Bakır Kablo Fiyatı75 TL/KG80.000 TL
2020 Güncel Hurda Kablo Fiyatları
2024 Güncel Hurda Kablo Fiyatları

Hurda Kablo Fiyatları Neye Göre Belirleniyor

Fiyatlarımızı aşağıdaki etmenler az da olsa etkiler. En güncel kablo hurdası fiyatları almak için iletişim bölümünden beni arayın. Size hemen dönüş yaparak hurda kablo Bakır fiyatı veriyoruz.

  • Elinizde Bulunan Kablo hurdası Miktarına
  • Elinizde Bulunan Kablonun Cinsine
  • Elinizde Bulunan Kablonun Bakır Verimine
  • Bize Olan Uzaklığınıza
  • Güncel Metal Borsasına (LME)
  • Güncel Dolar Kuruna

Hurda Kablo Alımı

Geri dönüşüm sektöründe köklü bir geçmişe sahip olan firmamız 20 senedir kablo geri dönüşümü yapmaktadır. Hurda bakır hurda sektöründe en değerli metallerin başında yer almaktadır. Bu nedenle hurda Bakır kablolarda oldukça değerlidir ve ger dönüştürülmesi halinde ülke ekonomisine önemli katkılar sağlamaktadır. Bizler sizin elinizdeki bu bakır kabloları alarak Bakır ve plastik olmak üzere iki gruba ayrıştırarak bu hurdaları değerlendiriyoruz. Sizlere hurda kablo fiyatı verirken dikkat ettiğimiz en önemli unsurlar arasında elinizde bulunan hurda kablonun bakır yüzdesini dikkate alıyoruz. Elinizde bulunan kablonun miktarı ve bakır yüzdesi dikkat ettiğimiz en önemli unsurlar arasında yer almaktadır. Bizlere elinizde bulunan hurdanın resmini veya bulunduğunuz konumu gönderirseniz ekiplerimiz yanınıza gelerek sizlere en güncel hurda kablo fiyatı verecektir.

Hurda Bakır Kablo Alımı

Hurda kablo fiyatları ve hurda Bakır fiyatları haftalık hatta günlük olarak metal borsasına göre değişmektedir. Bizler hurda Bakır kablo alımı yaparken sizlere en güncel fiyatı vermeye dikkat ediyoruz. Firmamız hurda kablo alımının yanında hurda Bakır alımlarında da sizlere en yüksek Bakır fiyatı vererek sizlerden alım yapmaktayız. Soyulmuş bakır alımının yanında yanık, kırkambar, lama ve bakır talaşı alımlarımız da en güncel fiyatlardan yerinde yapılmaktadır. Bizlere bir telefonla ulaşabilir elinizde bulunan hurdanın resmini atabilir ve bizlerle pazarlık yaparak hurdalarınızı satabilirsiniz. Sizde hurda kablo fiyatı ne kadar sorusuna yanıt arıyorsanız bizi arayarak güncel hurda fiyatı alabilirsiniz.

Hurda Bakır Kablo Fiyatları

Hurda Bakır kablo fiyatı kablonun verimine göre değişiklik göstermektedir. Size kablo hurdası fiyatları verirken bize birkaç tane resim atmanız halinde en doğru fiyatı almış olursunuz. Soyulmamış kablo bakır fiyatları kablonun verimine ve bakır fiyatına göre zaman zaman artıp azalmaktadır. Firmamız size en yüksek kablo hurda fiyatı vererek hurdalardan maksimum kazanç sağlamanızı sağlar. Özellikle tek damar iç tesisat kablosu hurdasına oldukça yüksek fiyat vermekteyiz.

Antigron Kablo Hurda Fiyatı

Antigron kablo hurda fiyatı genelde ttr kabloların biraz daha üzerinde fiyatlarla alınmaktadır. Ttr kablo hurdası fiyatları da doğrudan hurda bakır fiyatı baz alınarak belirlenmektedir. Bizden antigron kablo fiyatı almak için elinizdeki kablonun resmini atmak yeterlidir.

Bakır Kablo Kilosu Ne Kadar

Bakır kablo kilosu ne kadar merak ederseniz listemizi inceleyebilirsiniz. Soyulmamış Bakır kablo hurdası fiyatı hakkında da resim atarak fiyat alın.

2 thoughts on “Hurda Kablo Fiyatları”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir