Kurşun Hurdası

Hurda Kurşun Alımı

İstanbul ve Türkiye’nin her yerinden hurda Kurşun alımı gerçekleştiriyoruz.

Sizde elinizde bulunan hurdalar için bizimle iletişime geçebilir bizden en iyi fiyat tekliflerini alabilirsiniz. Miktar ve uzaklık farketmeden siz aradığınız taktirde işyerinize gelen firmamız ödemelerini daima nakit olarak gerçekleştirmektedir.

Hurda Kurşunun yanında hurda Akü alımı da yapan firmamız miktar farketmeksizin sulu ve kuru akülerinizi en güncel fiyatlardan alıyoruz.

Kurşun geri dönüşüme kazandırılmadığı taktirde çevreye son derece zararlı olan bir elementtir. bu maddeyi geri dönüştürebilmek için firmaların tehlikeli atık sertifikası alması zorunludur. Geri dönüşüm firmamız her türlü tehlikeli ve tehlikesiz atık sertifikası ve tesisleri mevcuttur.

Sizde elinizde bulunan hurdaları en iyi fiyatlardan satmak veya hurda fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız 0536 493 74 31′ den bize ulaşabilirsiniz.

hurda kurşun
Hurda Kurşun Külçe

Sizin isteğiniz doğrultusunda ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanarak mevcut hurdanızın tam değerini öğrenebilirsiniz. Tüm Hurda çeşitleri gibi hurda kurşun’da KDV muaf olup, Fatura ve sevk irsaliyesi ile nakliyesi yapılmaktadır.

Hurda Kurşun Aldığımız Bölgeler

Türkiye ve İstanbul’da Kurşun hurda alımı yapan firmamız atıl durumdaki hurdalarınızı, imalat artıklarınızı paraya dönüştürüyor.  Özellikle Beylikdüzü, Yakuplu, Selimpaşa, Gürpınar, OSB, Esenyurt, Kıraç, Hadımköy, Arnavutköy, Silivri, Çatalca, Çorlu, Çerkezköy, Ümraniye, Dudullu, Gebze, Küçükçekmece, Sefaköy, Bağcılar, Esenler, Bayrampaşa, Sultangazi, Güngören, Eyüp ve Topçular civarında hurdanızı yüksek değer üzerinden paraya dönüştürüyoruz.


Hurda Akü Alımı

Hurda Aküler içerisinde bulundurdukları kurşun sayesinde oldukça değerli maddelerdir. Hurda akülerinizin ve pillerinizin toprağa karışması durumunda çevreye ciddi derecede zarar vermiş olursunuz. Sizde hurda akülerinizi tehlikeli atık sertifikası bulunan firmamıza verin hem karlı çıkın hemde doğayı koruyun.

Hurda Akü alımlarımızda amper ve voltaj farketmeksizin miktarı ne olursa olsun kilogram hesabı yerinizde sizin istediğiniz gün ve saate nakit olarak alımını gerçekleştiriyoruz.

Hurda Lehim Alımı

Hurda Lehim içerisinde bulundurduğu kurşun ve kalay nedeniyle son derece pahalı bir maddedir. sizde hurdacı aramadan en iyi fiyatlarla lehim satmak istiyorsanız bizden teklif alabilirsiniz.

Firmamız gerek altyapısı gerek elinde bulundurduğu lisans belgeleriyle Türkiye’de güvenilir hurdacıların başında yer almaktadır.

1 thoughts on “Hurda Kurşun Alımı”

  1. Geri bildirim: Hurda Kalay Fiyatları - Hurdacı Metal - Kalay Hurdası Fiyatı

Yorumlar kapalı.