Hurda Demir Fiyatları

2024 Hurda Hurda Demir Fiyatları

2024 Hurda Demir fiyatları aşağıda mevcuttur sizlerde elinizde bulunan hurdaların değerini öğrenmek için aşağıdaki tablomuzu inceleyerek bizimle iletişime geçebilirsiniz.

HURDA DEMİR ÇEŞİDİKİLO FİYATITON FİYATI
Hurda Dkp Demir Fiyatları11,40 TL/KG12.000 TL
Hurda Ekstra Demir Fiyatları10.50 TL/KG11.000 TL
Hurda Demir Talaşı Fiyatları10 TL/KG10.500 TL
Hurda Toplama Demir Fiyatları8.50 TL/KG9.000 TL
Hurda Demir Tufal, Çüruf Fiyatları3 TL/KG3.200 TL
Hurda Teneke Fiyatları7.80 TL/KG8.000 TL
Hurda Pik Talaşı Fiyatları8.80 TL/KG9.000 TL
Hurda Döküm Demir Fiyatları10.60 TL/KG11.000 TL
Hurda Döküm Petek Fiyatları10.60 TL/KG11.000 TL
2020 Hurda Demir Fiyatları
2024 Hurda Demir Fiyatları

Güncel Hurda Demir Fiyatları

Yaklaşık 35 senedir hurda sektörü içerisinde yer alan firmamız hurda demir alan firmalar arasında lider bir konumda yer almaktadır. Sizlerin elinizdeki hurdaları satın alarak hurda Demir Çelik fabrikalarına gönderen firmamız hurdaların tekrar kazanılmasını sağlıyor. Geri dönüşümü çok yaygın ve piyasada en çok bulunan metal olan Demir ülke ekonomisine ciddi katkılar sağlamaktadır. Yurt dışından bile hurda demir ithalatı yapan ülkemizde Demir ihtiyacı çok fazladır. Bizler ayda yaklaşık olarak 2000 ton demiri fabrikalara hurda olarak satarak bu ihtiyacın küçük bir kısmını karşılamaya çalışıyoruz. Sizlerde bizimle iletişime geçerek hurdaları en yüksek fiyatlardan bizlere satabilirsiniz. Bizlerden fiyat almak için bizi aramanız ve bize hurdanın resmini atmanız yeterli olacaktır. Bizi aradığınız zaman sizin belirlediğiniz bir zamanda hurdaların alımını nakit olarak gerçekleştiriyoruz.

Hurda Demir Alımı

Bizler hurda Demir alımı yaparken özellikle elinizde bulunan DKP ve ekstra hurda demirler için en yüksek fiyatlarla alım yapmaktayız. Bu hurdalar yoğun olduklarından ve erigitildikleri zaman az fire vermelerinden dolayı fiyatı toplama ve talaş hurdalarından çok daha yüksektir. Eğer isterseniz firmanıza ücretsiz hurda konteyneri de bırakabiliyoruz. Hurda konteynerleri sayesinde hurdalar toplu ve bir arada kalacaktır. Bunun yanında huda talaşlar için de ücretsiz çelik varil bırakıyoruz talaş hurdaları kaba oldukları için işyeriniz de yer işgaline neden olacaktır. Her türlü Hurda Demir fiyatı için bizi arayarak bilgi alabilirsiniz. Hurda demir fiyatları maden hurdaları gibi günlük olarak değişmezler fiyatlar aylık veya haftalık güncelleşir. Bizler bu fiyat değişimlerini çok yakından takip ederek sizlere her fiyat değişimini yansıtmak tayız.

Bizleri arayarak hurdalar için yerinde pazarlık yapabilirsiniz. Bize konum göndermeniz halinde uzman personelimiz sizinle görüşerek hurda fiyatları konusunda anlaşma yapmaya çalışacaktır. Elinizdeki hurdanın miktarı ne kadar fazla olursa sizlere vereceğimiz fiyatlar da o kadar yüksek olacaktır. Sizde hemen bizi arayın hurdaları değerlendirin.

Hurda Demirin Kilosu Kaç Para

Hurda satmak isteyen birçok müşterimiz hurda demirin kilosu kaç para merak etmektedirler. Hurda demir kilosu fiyatı yukarıda bulunan tabloda yazmaktadır. Size hurda demir fiyatı verirken elimizden geldiğince yüksek fiyat vermeye özen gösteriyoruz.

Hurda Dkp Demir Fiyatı

Hurda Dkp demir fiyatı normal hurdanın çok daha üzerindedir. Dkp hurdalar genelde lazer kesimden çıkan veya kalın hurda malzemelerdir. Hurda Dkp demir fiyatları için bizi arayın ve size en yüksek fiyatı verelim.

2 thoughts on “Hurda Demir Fiyatları”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir