Hurda Makine Alımı

Hurda Makine Alımı

Hurda makine satmak ve fiyatları hakkında her türlü bilgi sahibi olmak için hemen bizleri arayabilirsiniz. Genellikle endüstriyel sanayide kullanılan makineler belli bir zamandan sonra yenilenme sürecine girmektedir. Yenilemedeki amaç ise ya yeterli gelmemesi ya da makinelerin bozulmasından kaynaklı yüksek maliyetlerin çıkması neticesinde yenisinin alınması gibi süreçlerle hurdaya ayrılmasıdır. Sanayi makinası hurda alımı yapan Metalsan Hurdacılık genellikle büyük sanayi makinelerini yerinde kontrol eder daha sonrasında satın almaktadır. Mesela bizi aradınız zaman borverk makine hurdası olduğunu söylediniz ve ikinci el borverk alanlar adı altında bizimle irtibata geçtiğiniz andan itibaren sizlere yüksek bir fiyat vererek makinenin alımını gerçekleştirmekteyiz. Genel olarak her türden makine hurdası alımı yapmaktayız.

Hurda Makina Alımı Yaptığımız Bölgeler

Öncelikle şunu belirtelim makina miktarına göre Türkiye’nin her yerinden hurda alımı yapabiliriz. Ancak önceliğimiz İstanbul, İzmir, İzmit bölgeleri. Çerkezköy, Çorlu, Kapaklı, Velimeşe, Silivri, Selimpaşa, Çatalca, Esenyurt, Beylikdüzü, Yakuplu, Hadımköy, Kıraç, İkitelli, Arnavutköy, Bağcılar, Esenler, Bayrampaşa, Güngören, Küçükköy, Topkapı, Sultangazi, Sultançiftliği, Güngören, Gebze, Şekerpınar, Çayırova, Dilovası, Dudullu, İMES bölgeleri en aktif olduğumuz bölgeler arasında gelmektedir.

Bunun dışında Edirne, Kırklareli, Çanakkale, Afyonkarahisar, Amasya, Antalya, Aydın, Bolu, Bursa, Denizli, Eskişehir, Giresun, Mersin, Konya, Manisa, Sakarya, Uşak, Çorum, Adıyaman, Kocaeli (İzmit), Aksaray, Balıkesir, Bartın, Bilecik, Çanakkale, Çankırı, Edirne, Isparta, İzmir, Karabük

Güncel Hurda Makine Fiyatları

Ülkemizde binlerce makina hurda vaziyette paslanıp çürümeye terk edilmekte ve onca milli servet çöp olup gitmektedir. Bu yüzden bizler tüm makine çeşitlerinin alım satım ve geri dönüşüm işlemlerimizi gerçekleştiriyor ve ülkemize geri kazandırıyoruz. Bizler hurda makine alımı yaparken makinenin malzemesine bakarak hurda makine fiyatları veriyoruz. Elinizde bulunan hurdaların resimlerini bizlere yollayarak bizlerden fiyat alabilir konum atmanız halinde aynı gün içinde hurdaları satabilirsiniz.

Makina hurdası fiyatları genel olarak güncel demir fiyatlarına göre belirlenmektedir. Elinizde bulunan hurdanın cinsi durumu ve içerisinde bulunan metaller fiyatları doğrudan etkilemektedir. Tüm nakliye ve yükleme işlemlerini bünyemizde bulunan araçlar ve vinçlerle yapan firmamız ödemelerini anında nakit şekilde yapmaktadır.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir