Nikel Hurda

Hurda Nikel Alımı

Hurda Nikel alımı yapıyoruz. Türkiye ve İstanbul’un her yerinden nikel şablon alımı yapıyoruz. Sizde elinizde bulunan hurdaları en iyi fiyatlardan satmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

Arayın miktarı ne olursa olsun en iyi fiyatlardan sizin istediğiniz gün ve saatte hurdalarınızı satın alalım. firmamız size en iyi hurdacı hizmeti vermekte olup ödemelerini daima nakit olarak yapmaktadır.

Hurda Nikel Şablon Alımı

Firmamız Nikel şablon alımında LME verilerine göre size en iyi fiyatları vermektedir. Analiz makinelerimiz ile ücretsiz analiz yaparak nikel şablon hurdalarınızı en iyi fiyatlardan alıyoruz.

Nikel Metaller Nerelerde Kullanılır

Nikelin kullanıldığı ürünleri şöyle sıralayabiliriz: Madeni paralar, çatal, kaşık, bıçaklar, metal mutfak aletleri; çekiç, pense, tornavida gibi aletler; hastanelerde kullanılan neşter, bıçak gibi ameliyat aletleri, paslanmaz çelik, mıknatıs, pil, batarya, akümülatör, araç motor gövdeleri, motor parçalarında, laboratuar cihazlarında, süt makineleri.

Hurda Nikel
Hurda Nikel Alımlarımız

Hurda Nikel Aldığımız Bölgeler

İstanbul‘da ve Türkiye’de hurda alımı yapan firmamız atıl durumdaki hurdalarınızı, imalat artıklarınızı paraya dönüştürüyor.  Özellikle Beylikdüzü, Yakuplu, Selimpaşa, Gürpınar, OSB, Esenyurt, Kıraç, Hadımköy, Arnavutköy, Silivri, Çatalca, Çorlu, Çerkezköy, Ümraniye, Dudullu, Gebze, Küçükçekmece, Sefaköy, Bağcılar, Esenler, Bayrampaşa, Sultangazi, Güngören, Eyüp ve Topçular civarında hurda nikel çeliklerinize kromlarınıza yüksek değer üzerinden paraya dönüştürüyoruz.

Nikel’in Özellikleri

Oldukça dayanıklı bir yapıya sahip olan nikel zor oksitlenen metal materyallerden biridir. Son derece dayanıklı bir yapıya sahip olması nedeniyle rahatlıkla geridönüşümle yeniden kullanıma hazır hale getirilebilir.

Dayanıklı ev aletlerinden uçak imalatına, otomobil üretiminde medikal cihaz imalatına kadar pek çok üretim sektöründe nikel malzemeden faydalanılır.

Hemen her parlak yüzeyin kaplamasında kullanılabilen nikel aynı zamanda atık metal materyaller arasında fiyatı en yüksek olandır. Firmamız tüm hurdaları değerinde ve yerinde alıyor, en uygun fiyatla hurda satmanızı sağlıyoruz.

Hurda nikel alım satım hizmetlerimizin yanı sıra yükleme, boşaltma, tasnif etme, presleme, stoklama, sevk etme hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hurdamın Değerini Nasıl Öğrenirim

Miktarı ne olursa olsun hurdacı aramadan bize bir telefon açarak hurdanızın değerini rahatlıkla öğrenebilirsiniz

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir