Bağcılar Hurdacı

Bağcılar Hurdacı

Bağcılar hurdacı ve geri dönüşüm hizmetine başlayan firmamız hurda alım satım işlerinde profesyonel kadro ve tecrübeli çalışma arkadaşları ile Bağcılar ilçesinde hurda alımı yapmaktadır. Bağcılar ilçesi hurda metal, hurda kağıt ve hurda plastik alımlarında her miktardan hurda almakta ve hizmette kaliteden ödün verilmemektedir. Metalsan metal hurdacılık olarak Bağcılar’da her bölgede hizmet vermekteyiz. Bağcılar ilçesinde metal hurdası inşaat hurdası, atık kağıt toplama alım ve geri dönüşüm sağlanmasında lider firma olmaya gayret ediyoruz.

Bağcılar Hurdacı Firmaları

Yaptığımız her işe hurda taşımaya ve yüklemeye uygun ekibimiz ve araçlar ile gidiyor ve yerinde yükleme ve hurda tartımı yapıyoruz. Bağcılar Hurdacı bir telefon kadar yakınınızda. Hurdacı telefonu arayanlar bize açıp her sorunuza cevap verelim. Güncel hurda fiyatlarıyla ve metal hurdası ile motor hurdası, plastik hurdası, kâğıt karton hurdası alımı yapıyoruz. Telefon veya mesaj ile hurdalar için fiyat veren firmamız hassas tartım yaparak nakit para garantisi ile paraya dönüştürüyor. Bu güne kadar aldığımız her işi zamanında bitirerek her zaman sizleri memnun ediyoruz.

Bağcılar Hurdacılar

 Bağcılar Hurdacı olarak her zaman müşteri memnuniyetini elimizden geldiğince sağlamaya çalışıyor ve İstanbul’da hurda sektöründe verdiğimiz hizmetler ile hurdaları satın alıyoruz. Demir hurdası ve Alüminyum hurdaları şirketimiz ve personelimiz tarafından firma araçları ile yerinde tartıp alıyoruz. İstanbul hurda fiyatları ile her zaman en yüksek fiyatları sizlere sunuyoruz. Hurda kağıt, plastik, demir, bakır ve alüminyum hurdaları ağırlığı ve miktarı fark etmeksizin yerinden alıyoruz ve ödemesini yapıyoruz. Hak Metal olarak İstanbul Bağcılar ilçesinde hurda depomuz bulunmaktadır. Bağcılar ilçesinde hurdacılık hizmetine ihtiyacınız varsa size hizmet vermek için bizlere hemen iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz..

Alım Yaptığımız Hurda Çeşitleri

Demir hurdası
Bakır hurdası
Kablo hurdası
Paslanmaz hurdası
Makina parcası hurdası
Alüminyum hurdası
Motor hurdası
DKP hurdası
Kurşun hurdası
Kağıt hurdası
Sarı hurdası
Pirinç hurdası
Plastik hurdası
Akü  hurdası
Krom  hurdası
Bronz  hurdası
Karton  hurdası
Kağıt  hurdası
Sökülecek Hurda  hurdası
Bina Yıkım hurdası
Fabrika Yıkım hurdası
Fabrika Söküm İşleri hurdası

1 thoughts on “Bağcılar Hurdacı”

  1. Geri bildirim: Mahmutbey Hurdacı - Hurdacı Metal - Mahmutbey Hurda Alam Yerler

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir