paslanmaz hurdası

Hurda Paslanmaz Alımı

En güncel fiyatlarla hurda paslanmaz alımı yapmaktayız. Sizde elinizde bulunan krom hurdalar için bizimle iletişime geçin sizlere en iyi fiyatları verelim. Merkezi ikitelli’de olan firmamız siz aradığınız taktirde sizin istediğiniz gün ve saatte gelerek hurdalarınızı nakit olarak satın almaktadır

Hurda Paslanmaz Fiyatları

HURDA PASLANMAZ GRUPLARIHURDA FİYATI
Paslanmaz 430 Kalite12TL/KG
Paslanmaz 201 Kalite12.50 TL/KG
Paslanmaz 304 Kalite ( krom talaşı )22.50TL/KG
Paslanmaz 304 Kalite ( krom)26.50TL/KG
Paslanmaz 316 Kalite (Talaş)42.50TL/KG
Paslanmaz 316 Kalite49.50 TL/KG
Paslanmaz 310 Kalite (Talaş)67.50TL/KG
Paslanmaz 310 Kalite80TL/KG
Nikel fiyat Aralığı300-450 TL/KG

Hurda Paslanmaz Çeşitleri

304 Kalite Paslanmaz Hurda

Üretimde ve tüketimde en çok tercih edilen paslanmazdır. Doğal olarak hurda  konusunda da en çok çıkan malzeme 304 kalite olarak bilinir. Hemen hemen tüm sanayi üretimde kullanılan paslanmaz türüdür.

430 Kalite Paslanmaz Hurda

430 Kalite Hurda, içindeki nikel karışımın az olması sebebiyle değeri düşük olan bir Krom türüdür. Mıknatıs yapıştığından kolayca anlaşılır.

316 Kalite Krom Hurda

316 Kalite  Krom Hurda, paslanmazlar sıralamasında en popüler ikinci üründür. Tüm üretilen paslanmazlar çerçevesinde yüzde 20 oranına sahiptir. Fiyatı diğerlerine oranla daha yüksektir.

310 Kalite Krom Hurda

310 Kalite Krom Hurda, paslanmazlar içerisinde en değerli olan kategoridir. Fiyatsal da madensel de paslanmaz olarak  değeri diğerlerinden üstündür.

Paslanmaz Krom Talaşı

Paslanmaz Krom Talaşıtüm paslanmaz  türlerinden çıkan üretim artığı fazladır. Paslanmaz  kalitesine göre talaşının değeri de değişkenlik gösterebilir. Genelde fiyatları parça malzemelerin altındadır.

Hurda Paslanmaz
Hurda Paslanmaz

Paslanmaz Krom Hurdası Satın Aldığımız İlçeler

Genellikle 50 kg den az olmamak kaydı ile ton bazında hurda alımı gerçekleştirmekteyiz. En çok paslanmaz satın alarak geri dönüşüme kazandırdığımız yerler Esenyurt, Beylikdüzü, Hadımköy, Arnavutköy, İkitelli, Kıraç, Silivri, Selimpaşa, Küçükçekmece, Çorlu Çerkezköy, Maslak, Ayazağa, Bağcılar, Esenler, Güngören, Zeytinburnu, Sefaköy, dudullu, ümraniye, pendik bölgeleridir.

Sizler de Krom hurdası alımı yapan güçlü firmalar arıyorsanız, doğru yerdesiniz. LME verilerine göre en iyi fiyatlarla satın alımını gerçekleştirdiğimiz Krom hurdası ile birlikte kazanalım.

Özellikle seri imalat yapan işyerleri, fabrikalar, atölyeler ve imalathanelerden çıkan hurdalar için sizler için en iyi fiyatı sağlamaya çalışıyoruz. Üstelik tonajlı malzemelerde çevre illerden de alım yapabilmekteyiz.

2 thoughts on “Hurda Paslanmaz Alımı”

  1. Geri bildirim: Hurda Mutfak Malzemeleri Alımı - Hurda Paslanmaz Tezgah Alımı - Hurda

  2. Geri bildirim: Otel Hurdası Alımı - Hurda Paslanmaz Tezgah Alımı - Hurda Satın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir