Hurda Paslanmaz Fiyatları

2024 Güncel Hurda Paslanmaz Fiyatları

Aşağıda güncel hurda paslanmaz fiyatları yer almaktadır. Hurda fiyatlarımız günlük olarak metal borsası baz alınarak güncelleşmektedir. Sizlerde bizimle iletişime geçerek hurda satabilirsiniz.

HURDA PASLANMAZ ÇEŞİDİKİLO FİYATITON FİYATI
304 Hurda Paslanmaz Fiyatı41 TL/KG41.500 TL
304 Paslanmaz Talaşı Fiyatı32.80 TL/KG33.000 TL
430 Hurda Paslanmaz Fiyatı18 TL/KG16.500 TL
201 Hurda Paslanmaz Fiyatı21 TL/KG21.500 TL
316 Hurda Paslanmaz Fiyatı76.50 TL/KG77.000 TL
316 Paslanmaz Talaşı Fiyatı60.50 TL/KG66.000 TL
310 Hurda Paslanmaz Fiyatı95,00 TL/KG98.000 TL
310 Paslanmaz Talaşı Fiyatı75.00 TL/KG77.000 TL
309 Hurda Paslanmaz Fiyatı50.00 TL/KG52.000 TL
Hurda Paslanmaz Fiyatları
Hurda Paslanmaz Fiyatları

Güncel Hurda Paslanmaz Fiyatları

Firmamız paslanmaz hurda sektöründe 20 yıllık köklü bir geçmişe ve tecrübeye sahip bir firmadır. Sizlerden hurda paslanmaz alarak geri dönüştürülmesini sağlıyoruz. Paslanmaz saclar yüksek korozyon direnci ve kalitesiyle son yıllarda piyasada yaygın olarak kullanılmaya başlamıştır. İçerisinde bulundurduğu nikel ve krom elementleri sayesinde bu metallerin fiyatları son derece yüksektir. Firmamız her çeşit hurda paslanmazın alımını en yüksek fiyatlardan yapmaktadır. Özellikle elinizde bulunan tonajlı hurdalar için bizimle iletişime geçerseniz sizlere özel fiyatlar verebiliriz. Bizi bir telefonla arayarak hurda paslanmaz fiyatı alabilirsiniz. İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin her yerinden hurda krom alımı yapmaktayız. Fiyatlarımızın belirlenmesinde aşağıdaki unsurları özellikle dikkate alıyoruz.

 • Hurda Paslanmaz Çeşidi
 • Elinizde Bulunan Hurdanın Miktarına
 • Elinizde Bulunan Hurda Kromun İçerisindeki Nikel Oranına
 • Bize Olan Uzaklığınıza
 • Hurdanın İçerisinde Yabancı Madde Olup Olmamasına

Hurda Paslanmaz Alan Firmalar

Sizlerde hurda paslanmaz alan yerler arayışında iseniz tercih edeceğiniz ilk firma kesinlikle biz olmalıyız. Hurda nikel satmak için de bizleri arayabilirsiniz. Elinizde bulunan hurdanın resmini bize yollamanız halinde sizlere anında fiyat vermekteyiz. Hurda paslanmaz fiyatları Nikel fiyatlarının değişmesinden dolayı sürekli olarak değişmektedir. Bizler bu değişimleri çok yakından takip ederek neredeyse her gün fiyatlarımızı değiştirmekteyiz. Firmamıza gelen paslanmaz hurdalar önce kalitelerine göre farklı gruplarda ayrılırlar daha sonra bu hurdalar yüksek basınçlı presler ile balya haline getirilir. Daha sonra yurt dışı ile anlaşmalı olduğumuz krom fabrikalarının konteynerlerine yüklenerek bu hurdalar yurt dışına gönderilirler. Bu hurdaların karşılığı olarak yurt dışından dolar alımı gerçekleştirmekteyiz buda ülkemize döviz girmesine nede olur ve ülke ekonomisine önemli katkılar sağlar.

Sizlerde nerede olursanız olun bizlere ulaşarak hurdalar için fiyat alabilir ve ve hurdaları en iyi fiyatlardan satabilirsiniz. Fabrikalar için ücretsiz hurda konteyneri de sağlamaktayız böylece hurdalar derli toplu olarak tek bir yerde depolanabilecektir.

304 Paslanmaz Hurda Fiyatı

304 paslanmaz hurda fiyatı direkt olarak nikel fiyatına bağımlıdır. 304 paslanmaz hurdası piyasada bulunan en yaygın ve kalitesi yüksek paslanmaz çeşididir. Bu hurdalar genelde sanayiden veya endüstriyel mutfak işleri yapan firmalardan çıkmaktadır. Genel olarak hayatın her alanında yer bulan 304 paslanmaz uygun firmalara satmanız halinde size iyi bir kazanç sağlayacaktır. Bizi anında arayarak 304 paslanmaz hurdası fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 304 paslanmaz talaşı fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz. İkinci el paslanmaz sac, boru profil fiyatları için de bizlere ulaşın.

Paslanmaz Talaşı Fiyatları

Paslanmaz talaşı fiyatları genel olarak hurda paslanmaz fiyatları ile bağlantılıdır. parça hurdalardan biraz düşük fiyatla alınan bu hurdalarda alım yaparken dikkat ettiğimiz en önemli şey içerisine başka bir metalin talaşının karışıp karışmamasıdır. 316, 304, 310, 309 ve diğer bütün paslanmaz talaşı fiyatları için sitemizi ziyaret edin.

316 Paslanmaz Hurda Fiyatları

316 Paslanmaz hurda fiyatı diğer krom hurda çeşitlerine göre yüksektir bunun nedeni içerisinde yüksek yoğunlukta nikel bulundurmasıdır (%22-%25). 316 paslanmaz boru, profi, tel, çubuk, sac fiyatları için bize her zaman ulaşabilirsiniz. 316 krom talaşı fiyatı ne kadar, alan yerler nereler merak ediyorsanız firmamıza hurda satışı yapabilir hurdaları güncel fiyattan satabilirsiniz. 316 Krom hurda fiyatları bu günlerde rekor denilebilecek bir seviyeye gelmiş durumdadır. Vakit kaybetmeden elinizde bulunan hurdaları yüksek fiyattan bize satabilirsiniz.

316 Paslanmaz Hurda Fiyatları
316 Paslanmaz Hurda Fiyatı

310 Hurda Paslanmaz Fiyatları

310 Hurda paslanmaz fiyatı diğer paslanmaz çeşitlerinin neredeyse iki katı fiyatıyla alınmaktadır. Analiz olarak yüksek nikel içeren bu hurdaların alımı tarafımızca en yüksek fiyattan yapılmaktadır. 310 paslanmaz hurdası fiyatı ne kadar merak ediyorsanız bize birkaç adet resim yollayın ve anında bizden fiyat alın. Alımlarımız yerinden olup ödeme yöntemimiz daima nakittir. 310 talaşı fiyatları içinde bize haftanın her günü ulaşabilir ve güncel bir fiyat alabilirsiniz.

301 Hurda Paslanmaz Fiyatı

301 hurda paslanmaz fiyatı genelde 304 fiyatından biraz aşağıdadır. Bu hurdalar %6 civarı nikel içermektedir.

12 thoughts on “Hurda Paslanmaz Fiyatları”

 1. ALTUG ALPARSLAN

  Merhaba,

  2,5mm kalınlıında minimum 30cmx30cm ebatlarında 1 adet levhaya ihtiyacımız bulunmaktadır. Elinizde var ise teklif verebilir msiniz…?

  Teşekkürler,

  Saygılarımla
  Altug Alparslan
  0544 255 93 99

 2. 430 paslanmaz 040 050 kalınlığında saç
  Aylık 20 ton 40 ton arası alım yapılacak fiyat verir misiniz.

 3. Elimde 150 kilo kadar paslanmaz hurda bulunuyor fakat kalitesini çeşitini bilmiyorum nasıl öğrenebilirim. Siz hurda alımı yapıyormusunuz

 4. Kullanmadığımız bir su deposu Var paslanmaz demir bunu hangi sınıfa girdiğini nasıl öğrenebilir im depo Kare seklinde ortama heabat110 cm çari : 660 Cm eder fiyat albilirmiyim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir