hurda akü kurşun

Hurda Akü Alımı

En İyi Fiyatlarla Hurda Akü Alıyoruz

İstanbul, Tekirdağ ve kocaeli’de hurda akü alımları gerçekleştiriyoruz. Aküler içerisinde bulundurdukları kurşun metalleri sayesinde oldukça değerli ve tehlikeli maddelerdir. Sizde elinizde bulunan hurdalar için bizimle iletişime geçin. Bizi aradığınız taktirde yerinize kadar gelerek istediğiniz gün ve saate hurdalarınızı satın alıyoruz. Firmamızın ödemeleri daima nakit ödeme şeklindedir.

Hurda sektöründe hurda aküler oldukça kıymetli ve değerli eşyalardır. İçerdiği ağır metallerden dolayı çevreye atılması ciddi sonuçlara neden olur. Ülke ekonomisine katkı ve çevre kirliliği oluşumunu engellemek için mutlaka toplanması gerekir. Akü geri dönüşüm fabrikalarında plastik ve kurşun içeren kısmı birbirinden ayrılır. Birçok ayrıştırma işlemi sonrasında ağır metaller içeren kısmı, plastik ve metal kısımlar birbirinden ayrılır. Daha sonra tekrar akü yapımında ve çeşitli plastik ekipmanların yapımında kullanılır. Bu sayede hem çevre korunmuş olur hem de daha uygun fiyatlı ürünler piyasaya sürülmüş olur.

hurda aküler
Hurda Akü

Hurdalarınızı Satın

Hurda akü geri dönüşümü ülkemizde bilinçsiz bir şekilde yapılmaktadır. Hurda alımı yapan firmalarında tehlikeli atık toplama lisansı olması gerekmektedir, Bu lisans firmamızda mevcuttur bilinçsiz geri dönüşüm doğaya zararlı olması dolayısıyla canlılara zararlı bir durum haline gelmektedir akü alımlarımızda doğayı da düşünerek geri dönüşüm belgeleri lisansları tam olan firmalara vermeniz gerekmektedir. Firmamızda geri dönüşümü insanlara faydalı bir şekilde yapabilmek için tüm atık lisans ve belgelerine sahiptir. Bu doğrultuda hurda hakkında bilgi fiyat teklifi almak için mesai saatleri içinde iletişim sayfamızdan veya sitemizin her sayfasında bulunan teklif formunda bize ulaşabilirsiniz.

Hurda Satın Aldığımız Bölgeler

İstanbul’da Beylikdüzü, Esenyurt, Yakuplu, Kıraç, Hadımköy, Haramidere, İkitelli, Silivri, Çatalca, Çanta, Bayrampaşa, Bağcılar, Esenler, Sefaköy, Arnavutköy. Dudullu, Ümraniye, Gebze. Tekirdağda Çerkezköy, Çorlu bölgeleri başta olmak bu ilçe ve çevresinde hurda satın alarak geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Hurda Akü Fiyatları

Akü Fiyatları
Sulu Akü17,80 TL/Kg
Kuru Akü17,80 TL/Kg
Küçük Akü17,80 TL/Kg
Ups Aküsü 5 tl

Sizden iyi fiyatlardan hurda satmak istiyorsanız bizi arayın sizin istediğiniz gün ve saatte hurdanızı satın alalım

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir