Hurda Alüminyum Fiyatları

2022 Güncel Hurda Alüminyum Fiyatları

Güncel hurda Alüminyum fiyatları aşağıda yer almaktadır. Sizlerde hurda satmak veya hurda fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

HURDA ALÜMİNYUM ÇEŞİDİKİLO FİYATITON FİYATI
Hurda Alüminyum Profil (beyaz) Fiyatı38.00 TL/KG38500 TL
Hurda Alüminyum Profil (boyalı) Fiyatı36.50 TL/KG36800 TL
Hurda Ofset Matbaa Kalıbı Fiyatı39.60 TL/KG40000 TL
Hurda Alüminyum Talaşı22.20 TL/KG22500 TL
Hurda Sert Alüminyum25.50 TL/KG25800 TL
Hurda Çıkma Alüminyum 32.30 TL/KG32500 TL
Hurda Araiş Beyaz Alüminyum38.70 TL/KG39000 TL
Hurda Alüminyum Jant Fiyatı38.50 TL/KG39000 TL
Hurda Alüminyum Folyo Fiyatı22 TL/KG22500 TL
Hurda Alüminyum Tozu Fiyatı12 TL/KG12500 TL
2020 Güncel Hurda Alüminyum Fiyatları
2022 Güncel Hurda Alüminyum Fiyatları

Hurda Alüminyum Fiyatları Neye Göre Belirleniyor

Firmamız 30 senedir hurda alüminyum alım satımı yapmaktadır. Piyasadan topladığımız hurdaları döküm hanemize getirerek alüminyum külçe imalatı yapıyoruz. Alüminyum hafifliği, korozyona karşı dirençli olması ve kolay işlenebilmesi sayesinde piyasada kullanım alanı son derece yaygın bir metaldir. Fiyatının pahalı olması nedeniyle geri dönüşümü son derece kıymetli bir metal çeşididir. Elinizde bulunan hurda Alüminyumları bizlere satarak son derece yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. Firmamız hurda fiyatlarını her gün güncelleyerek sizlere en iyi hurda fiyatı vermeyi amaçlamaktadır. Elinizde bulunan hurdanın resmini bize göndererek hurda fiyat teklifi alabilirsiniz.

Hurda Alüminyum Nerelerden Çıkar

Alüminyum kullanım alanının çok geniş olmasından dolayı piyasada çok fazla alüminyum hurdası çeşidi bulunmaktadır. Bunlardan hurda matbaa kalıbı ve hurda araiş Alüminyum türleri genelde diğer hurdalardan biraz daha yüksek fiyatlara alımı yapılan hurdalardır. Bu hurdalar yüksek saflık içermesinden dolayı çok kıymetli hurda çeşitleridir. Bizler bu hurdaları yerinizden en yüksek fiyatlara almaktayız. Alüminyum talaşı ve sert Alüminyum hurdalar saflık dereceleri düşük olduğundan ve ocakta yanarken fire vermelerinden dolayı fiyatları biraz daha düşüktür. Elinizdeki hurdanın fiyatını merak ediyorsanız çekinmeden bizleri arayarak hurda fiyatı alabilirsiniz. Elinizdeki hurdanın durumuna göre yetkili personelimiz anında size güzel bir fiyat teklifi sunacaktır.

Hurda Alüminyum Fiyatı 2022

Hurda Alüminyum fiyatları yukarıda görüldüğü gibi 2022 yılında tavan yapmıştır. Yukarıdaki fiyatlarımız kilo bazında ve ton bazında olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Bize toplu olarak hurda satmak isterseniz sizlere daha yüksek fiyatlar sunabiliriz isterseniz yerinizde bizimle hurdalar için pazarlık yapabilirsiniz. Fabrikalar ve işyerleri içinde ücretsiz hurda konteyneri tedarik etmekteyiz ve hurda talaşları saklayabilmek içinde sizlere hurdaları alırken varil bırakıyorum. Sizlerde vakit kaybetmeden bizleri arayarak hurdaları güncel fiyatlardan satın ve hurdaları değerlendirin.

Hurda Profil Alüminyum Fiyatı

Hurda profil alüminyum fiyatı boyalı, boyasız veya eloksallı ve çıkma olmak üzere 3 gruba ayrılmaktadır. Beyaz veya boyasız hurda Alüminyum fiyatları üzerinde herhangi bir boya tabakası olmamasından dolayı biraz daha yüksek fiyattan alımı yapılır. Boyalı Alüminyum hurdası fiyatı ise boyasız olandan biraz daha düşük fiyat verilerek alınır. Çıkma hurdalar ise üzerinde bulunan demir firesi düşülerek alımı yapılır.

Alüminyum Hurdanın Kilosu Ne Kadar, Kilo Fiyatı

Alüminyum hurdanın kilosu ne kadar, kg fiyatı kaç tl merak ediyorsanız bizleri arayabilir ve fiyatını öğrenebilirsiniz. Özellikle araiş, matbaa kalıbı, profil ve imalat talaş hurdalarına oldukça yüksek fiyatlar veriyoruz. Kutu alüminyum fiyatı, tas tabak, folyo, sert talaş ve kompozit hurdası fiyatını da bizden öğrenebilirsiniz ve bize hurda satabilirsiniz. Hurda alüminyumun kilosu ne kadar buna geçmeden önce elinizdeki malzemeyi bize fotoğraf çekip atarak göndermek en iyi fiyatı almanızı sağlar.

Araiş Alüminyum Hurdası Fiyatları

Araiş Alüminyum hurdası fiyatları güncel Alüminyum borsa fiyatından ton bazına 100 ila 150 Dolar aşağıda rakamlarla alımı yapılmaktadır. Bu hurdalar genellikle %99 ve daha yüksek saflıkta oldukları için araiş Alüminyum fiyatları oldukça yüksek olmaktadır. Genelde araiş hurda lazer kesimlerden pres ve baskı makinelerinden ve tabela işi yapan firmalardan çıkmaktadır. Araiş hurda Alüminyum fiyatı için bizi arayabilirsiniz.

Alüminyum Kutu Hurdası Fiyatı

Alüminyum kutu hurda fiyatları genellikle sizlerdeki malın miktarı ile doğru orantılıdır. Bize tonajlı ve toplu şekilde mal satarsanız size vereceğimiz fiyatlar oldukça yüksek olacaktır. Kutu Alüminyum hurdaları ince ve boyalı oldukları için genelde sert alüminyum hurdası ile aynı paradan alınmaktadır.

Hurda Ofset Matbaa Kalıbı Fiyatları

Hurda ofset matbaa kalıbı fiyatları diğer hurdalardan çok daha yüksektir. Alüminyum matbaa hurdası fiyatı için bizi arayabilir ve hurdanın bulunduğu yeri söylemeniz yeterli olacaktır. Baskı kalıp hurda fiyatı verirken size en doğru fiyatı vermeye özen göstermekteyiz. Bizden Hurda Alüminyum fiyatları almadan kesinlikle hurdaları satmamamızı önermekteyiz.

Hurda Alüminyum Folyo Fiyatları

Hurda Alüminyum folyo fiyatı diğer Alüminyum türlerinden biraz daha düşük fiyatlarla alınmaktadır. Bu hurda türleri genelde ambalaj fabrikaları ve firmalarından çıkmaktadır. Gıdaların ve çeşitli tüketim mallarının saklanmasında kullanılan folyo malzemeler imalt artığı olarak hurdaya çıkmaktadır. Hurda Alüminyum folyo fiyatı ne kadar merak ediyorsanız yukarıdaki tabloyu inceleyin.

Sert Alüminyum Hurdası Fiyatları

Sert Alüminyum hurdası fiyatları çoğu zaman yumuşak alüminyum fiyatının altındadır. Bunun nedeni bu tür sert Alüminyum hurdalarının içerisinden %90′ veya altında Alüminyum bulunmasıdır. Satmak istediğiniz sert hurdalarını analiz ettirerek firmamıza satabilirsiniz.

24 thoughts on “Hurda Alüminyum Fiyatları”

  1. Merhaba, resimlerde gösterildiği gibi tel veya ısıtıcı şeklinde alüminyum parlak için güncel satın alma fiyatlarını öğrenmek için şirketinizle iletişime geçmekten onur duyuyorum.

  2. Elimde temiz araclarn direksiyon kutusunun alüminyumu var ve hurdanin %10 piston %20 boyasız yumuşak alüminyum ve%70 tek kalem kartel var istenirse fotoğraf atarm

  3. İdris çakal

    Meraba elimde mesrubat kutu kola vs gibi eritip 15 kg kulceler elde ettim elimde 34 tane külce seklinde var fiyat nedir acaba

  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir