hurda kablo fiyatları

Hurda Kablo

Firmamız en güncel fiyatlarla Hurda kablo ve Bakır alımı gerçekleştirmektedir. Sizlere en iyi fiyat teklifleri sunan firmamız siz aradığınız taktirde sizin istediğiniz gün ve saatte yerinize gelerek en iyi fiyatlardan hurdalarınızı satın almaktadır. Firmamızın ödemeleri daima nakit ödeme şeklindedir.

Hurda kablo fiyatları haftalık olarak değişmektedir. Elinizde bulunan hurdalar için fiyat teklifi almak istiyorsanız iletişim kısmında bulunan numaralardan bizlere ulaşınız. Elinizde bulunan hurda miktarı arttıkça fiyatlarda artış olmaktadır. Toplu hurda satışlarında elde edeceğiniz karı en üst seviyeye çıkartın.

Hurda kablo fiyatları 2019 ve 2020 yıllarından bu yana kayda değer miktarda arttı. Hurda fiyatlarındaki artışlar anlık olarak kablo fiyatlarını da etkilemektedir. Atık kablo geri dönüşüm hizmeti veren firmamız kablo geri dönüşümünde kullanılan tüm makine envanterine sahiptir. Kablo geri kazanımını en üst seviyede tutma becerimiz ile sizlere ettiğimiz fiyatlar da artmaktadır.

hurda kablo alımı
Kablo Hurdası

Kablo Çeşitleri

 1. Antigron kablo
 2. Nya kablo fiyatları
 3. gtip kablo
 4. Fiber kablo hurdası
 5. Hdmi kablo
 6. Cat6 kablo
 7. Eternet kablosu
 8. Anten kablosu
 9. Vga kablo
 10. Elektrik kablosu
 11. Usb kablo
 12. Dvi kablo
 13. Hes kablo
 14. Telefon kablosu
 15. İnternet kablosu
 16. Fiber optik kablo
 17. Ttr kablo
 18. Sata kablo
 19. Uydu ablosu
 20. Elektronik kablo
 21. Scart kablo
 22. Topraklama kablosu
 23. Scart kablo
 24. Nyy kablo
 25. Cat5 kablo
 26. Dya kablo
 27. Data kablosu
 28. Cat7 kablo
 29. Yanmaz kablo
 30. Fare yemez kablo
 31. Pvc kablo
 32. Sanayi kablosu

Hurda Kablo Alan Firmalar

Kablo alan yerler yalnızca bakır kablo alımları yapmamaktadırlar. Alüminyum kablo alımlarımız da mevcuttur. Alüminyum kablolar her ne kadar bakır kablo kadar fiyat fiyatı fazla olmasa da satışlardan yüksek karlar elde etmek mümkün.

İstanbul kablo hurdası alan hurdacılar kablo alım fiyatlarında geçtiğimiz günlerde yükselişe geçtiler. Bunun sebebi hurda fiyatlarında olan dalgalanmalar oldu. Zarar etme riskini göze alamayan hurdacı firmaları böyle bir atılım gerçekleştirmek zorunda kaldılar. Hurda satmak istiyorsanız bizler size mümkün olan en iyi fiyatları teklif sunarız.

Kablo hurdası nedir? Kablo hurdası kablonun işlevini yitirerek artık hurdaya ayrılmış haline denir. Soyulmuş bakır kablolar diğer kablolara oranla biraz daha pahalı satılır. Kablo plastik hurdası alımı yapılmamaktadır. Plastik hurdası değerli bir hurda değil. Soyulmamış kablo hurdası çok daha değerli.

Bakır kablo hurdası ne kadar sorularını bizimle iletişime geçerek öğrenebilir ve kablo satışı yapılabilir.

Hurda Kablo Aldığımız Bölgeler

Tüm Türkiye’ özellikle İstanbul’da Beylikdüzü, Esenyurt, Yakuplu, Kıraç, Hadımköy, Haramidere, İkitelli, Silivri, Çatalca, Çanta, Bayrampaşa, Bağcılar, Esenler, Sefaköy, Arnavutköy. Dudullu, Ümraniye, Gebze. Tekirdağda Çerkezköy, Çorlu bölgeleri başta olmak bu ilçe ve çevresinde satın alarak geri dönüşüme kazandırıyoruz.

6 thoughts on “Hurda Kablo”

 1. Geri bildirim: Hurda Bakır Alımı - Bakır Hurda Fiyatları - Bakır Hurdası

 2. Geri bildirim: Hurda Bakır Alımı - Hurda Satın

 3. Geri bildirim: Şekerpınar Hurdacı - Metalsan Hurda - Çayırova Hurdacı Firmaları

 4. Geri bildirim: Dudullu Hurdacı - Dudullu Hurda Alan Yerler - Metalsan Hurda

 5. Geri bildirim: Hurda Bakır Alımı Alan Firmalar Fabrikalar

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir