Hurda Su Saati

Hurda su saati fiyatlarını öğrenmek veya eskimiş, yada arızalanarak hurdaya çıkmış su saatlerinizin alımını yapıyoruz. 50 Kg üstü ve ton bazında hurda alımları yapılmaktadır. Mekanik yada farklı tarzda hurda saatlerinin geri dönüşüme gönderilmesi için lütfen hemen bizimle iletişime geçiniz.

Hurda Su Saati Fiyatları
Hurda Su Saati Fiyatları

Hurda Su Saati Alım Yaptığımız Bölgeler

Hurda su saati fiyatları için telefonda bilgi verebilmekteyiz. İstanbul başta olmak üzere Tekirdağ, Edirne, Çerkezköy, Çorlu, Çanakkale, Kırklareli, İzmir, Ankara, Afyonkarahisar, Amasya, Antalya, Aydın, Bolu, Sakarya, Kocaeli, Bursa, Denizli, Eskişehir, Giresun, Samsun, Mersin, Konya, Manisa, Uşak, Çorum, Adıyaman, Aksaray, Balıkesir, Bartın, Bilecik, Çanakkale, Çankırı, Edirne, Isparta, İzmir, Karabük, Ordu, Diyarbakır, Urfa, Konya illerinden de ton bazında hurda alımı yapılmaktadır.

Hurda su saati piyasada oldukça pahalı bir maden olan sarı madeninden üretilmektedir. Zamanla hurdaya ayrılan, bozulan ve kullanım dışı olan bu huda sayaçlar geri dönüşüme önemli katkılar vermektedir. Hurdacı Metal hurda sayaçlarınızı yerinizden gelip alarak dijital tartılarda güvenli bir şekilde tartım yapmaktadır.

Eski apartman ve binalarda tadilat ve kentsel dönüşüm esnasında toplanan su saatlerinin alımını miktarı ne olursa olsun güncel fiyatlarla alımını gerçekleştiriyoruz. sizde elinizde bulunan su sayaçları için bizleri arayın ve karlı çıkın. Bilindiği üzere sarı su sayaçlarının %15 oranında plastik firesi bulunmaktadır bu nedenle ayıklanmış ve ayıklanmamış su sayaçlarının fiyatları az da olsa değişmektedir. Su sayacı özelliğine göre içinden geçen su miktarını ölçmek için imal edilmiş genelde sarı maden kullanılan aletlere denilmektedir. Su sayacı 15 mm çaptan 800 mm çapa kadar her türlü su ölçüm ihtiyacını karşılayacak yapıda üretilmektedir.

Hurda Su Sayacı Alımı

Geçen suyun miktarının ölçülebilmesi için önce su geçerken su sayacındaki küçük pervaneyi çevirir. Geçen suyun miktarı ile pervanedeki dönüş sayısı arasında doğru bir orantı vardır. Pervanedeki hareket dişli mekanizmaya iletilir. Sayaçlar, harcanan su durumuna göre çeşitli çap ve biçimlerde yapılır. Genellikle kullanım yerine göre ev ve sanayi tipi olarak iki grupta toplanır. Her iki su sayacı hurdası da Hurdacı Metal tarafından satın alınmaktadır. Su saati hurdasının fiyatını etkileyen ana etmen hurdanın miktarıdır miktarıdır. Tekirdağ Çorlu dışındaki illerden sadece 400 Kg ve üzeri hurda satın alınmaktadır. Su saati olduğu gibi geri dönüşüme gönderilmemektedir. Hurdaların ayıklanması halinde sizlere daha yüksek fiyatlar verilecektir.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir