Hurda Kalorifer Kazanı Alımı

Hurda kalorifer kazanı fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için bizleri arayabilirsiniz. Eski kalorifer kazanları sorunlu bir şekilde çalışmaktadır. İlerleyen teknolojiler ile üretilen kalorifer kazanları genellikle hem daha küçük hem de daha az maliyetlidir. Biz İstanbul hurdacı firması olarak kalorifer kazan hurdasının yerinde alımını yapmaktayız. Hurdacı sektöründe aynı zamanda kalorifer hurdası söküm ve kesim işlerini de uzman personellerimiz ile gerçekleştirmekteyiz. Hurda kalorifer kazanı kesimi yapılmadan binadan çıkarılması imkansızdır. Bu yüzden öncelikle söküm ve kesim işleminin bitirilmesi gerekir.

Hurda Kalorifer Kazanı Fiyatları

Fiyatlar güncel demir fiyatlarına göre haftalık bazda değişmektedir en güncel fiyatlara ulaşmak için bizleri arayabilirsiniz. Doğalgaz ve kombi sistemlerinin hayatımıza girmesi ile beraber kalorifer kazanları hurdaya ayrılmak zorunda bırakılmıştır. Eski site ve yapılarda halen kullanımı devam etse yavaş yavaş hayatımızdan çıkıyorlar. Kazan hurdası bulunduğu yerden rahat bir şekilde çıkarılması oldukça zordur. Kesimi yapılarak boyut ve ağırlıklarının düşürülmesi gerekir ki taşınması ve araçlara yüklenmesi daha rahat olsun. Ayrıca sanayi kazanları, ısınma ve soğutma sistemleri hurdalarını da satın almaktayız. Bunun için kendi bünyemizde görevli demir kesim elemanları bulunmaktadır. Hurdanın resimlerini bizlere göndererek rahat bir şekilde hurdaları değerlendirebilirsiniz.

Hurda Kalorifer Kazanı Alımı
Hurda Kalorifer Kazanı Alımı

Hurda Alımı Yaptığımız Bölgeler

İstanbul ve Tekirdağ ağırlıklı hurda alımları yapıyoruz. Beylikdüzü, Yakuplu, Gürpınar, Kavaklı, Kıraç, Hadımköy, Esenyurt, Arnavutköy, Büyükçekmece, Silivri, Çatalca, Küçükçekmece, İkitelli, Sefaköy, Bayrampaşa, Yenibosna, Güneşli, Bağcılar, Esenler, Ümraniye, Mecidiyeköy, Kağıthane, Başakşehir, Selimpaşa, Dudullu, Bahçelievler, Bakırköy, Gebze, Tekirdağ’da Çerkezköy, Çorlu, Kapaklı, Muratlı, Velimeşe, Bakırköy, Şişli, Beyoğlu, Beşiktaş, Taksim, Elmalı, Karaköy, Eminönü, Beyazıt, Kadıköy, Bostancı, Üsküdar, Ümraniye bölgelerinde kalorifer kazan hurdaları geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Kazan Hurdalarını Değerlendirin

Kalorifer kazanı alanlar genellikle söküm işlemlerini yapması için satıcıdan usta tutmasını isterler. İstanbul bölgesinde bulunan çoğu hurda firması kesim ve söküm işlemini yapamaz. Biz hurdacı firması olarak kesim ve söküm işinden anlayan ustalar ile çalışmaktayız. Kalorifer kazanları bakır ve alüminyum gibi değerli metal hurda çeşitleri de içermemektedir. Neredeyse hurdanın tamamı demir hurdalarından oluşmaktadır. Hurda kalorifer kazanı alan yerler olarak en yüksek fiyatlar üzerinden alım yapıyoruz. İletişim bölümünde bulunan telefon numarasından bizleri arayarak aynı gün içerisinde satış gerçekleştirebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir