Hurda Raf Fiyatları

Hurda Raf Fiyatları

Hurda raf fiyatları ne kadar öğrenmek için elinizdeki hurdanın birkaç adet resmini çekip bizlere yollamanız yeterli olacaktır. İkinci el raf alımı satımı yapan yerler arasında bizi tercih edebilir ve raf malzeme alıp satabilirsiniz. Hurda raf alımı yaparken birçok hususa dikkat etmekteyiz. Bunlardan bazıları rafın durumu cinsi ve deforme olup olmamasıdır. İkinci el raf fiyatları rafın temizliğine, boyutuna ve kilosuna göre değişmektedir. Eğer elinizde temiz sağlam raf bulunmakta ise bizlere birkaç adet resimlerini gönderebilir ve bu malzemeler için fiyat talebinde bulunabilirsiniz. Hurda raf satan yerler için bizleri arayın ve ne tür malzeme istediğinizi söyleyin arkadaşlarımız depomuzdaki malzemelerden size en uygun ürünü gösterecektir.

İstanbul Hurda Raf Fiyatları

İstanbul hurda raf fiyatları genelde hurda demir fiyatları referans alınarak fiyatlandırılır. Rafın boyutu cinsi ve durumu fiyatları aşağı veya yukarı yönde etkileyebilir. Eğer raf oldukça ezilmiş, bükülmüş veya deforme olmuş ise bu malzemeleri hurda niyetine satın almaktayız. Size güncel bir hurda demir fiyatı veriyor ve bu hurdayı yerinden nakit ödeme ile alıyoruz. Kullanılabilecek durumdaki malzemeleri ise güncel piyasa fiyatından fiyatlandırıyor ve yine yerinden nakit olarak alıyoruz. İkinci el raf satımı da yapıyoruz depomuzda bulunan raf malzemeleri uygun fiyatlarla sizlere vermekteyiz.

İkinci El Raf Fiyatları

İkinci el raf fiyatları almak için tek yapmanız gereken işlem bize birkaç adet resim yollamak olacaktır. Sizlere anında dönüş yapıyor ve malzemeleriniz için fiyat teklif ediyoruz. Anlaşmamız halinde aynı gün içerisinde gelerek malları satın alıyor ve ödemesini yapıyoruz. Hurda raf fiyatı ne kadar, satan yerler için bize ulaşın. Satmayı düşündüğünüz çıkma raflar yada satın almayı düşündüğünüz çıkma raf için fiyatları sizlerle görüşme yaptıktan sonra ve talebinizi inceledikten sonra verebilmekteyiz. Satışını yapmak istediğiniz rafları incelemekte ve değerlerini tespit etmekteyiz. Satın almak istediğiniz raf sistemleri için de genel özellikler, ölçü ve ebatları bilmemiz yeterli olacaktır. İkinci el raf sistemleri, depo rafları, market rafları ve arşiv rafları dahil olmak üzere tüm çeşitlerde hizmetimiz bulunmaktadır.

1 thoughts on “Hurda Raf Fiyatları”

  1. Alirıza yıldırım

    Slm hocam ben erzurundan yazıyorum ben kafes yapmak için en cük dikme lazım tabla yök boyu 2 metre yuksrkliyi olacak 60 cm eni 12 adet fiyat ne tutar saygılar

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir