Hurda Akü Fiyatları

Hurda akü fiyatları altta bulunan hurda fiyatı tablomuzda yer almaktadır. Akü hurdası amper fiyatı ve kilo fiyatı hakkında bilgi almak istiyorsanız bizleri arayarak nakit bir şekilde hurdaları satabilirsiniz.

Hurda Akü ÇeşidiKilo FiyatıTon Fiyatı
Hurda Sulu Akü Fiyatları25.00 TL/KG25.500 TL
Hurda Kuru Akü Fiyatları25.00 TL/KG25.000 TL
Hurda Akü Fiyatları
Hurda Akü Fiyatı

Hurda Akü Fiyatı Ne Kadar

Elinde Akü hurdası bulunan insanlar haliyle hurda akü fiyatı ne kadar merak ediyorlar. Firmamız atık akü geri dönüşümü işiyle uğraşan gerekli tüm lisanslara sahip bir hurda alım firmasıdır. Sizlerden aldığımız hurda kuru ve sulu akü hurdası için en yüksek fiyatı vermekteyiz. Hurda akü fiyatları kurşun fiyatına bağlı olarak haftalık bazda değişiklik göstermektedir. Bu değişimler sizlere anında yansıtılarak hurdaları en iyi fiyattan satmanız sağlanmaktadır.

Güncel Hurda Akü Amper Fiyatları

Güncel hurda akü amper fiyatları hurda fiyatlarındaki artışla birlikte günümüzde çıkabileceği en yüksek seviyeye çıkmıştır. Gerek dolar kurunun artmasıyla gerek ise emtia fiyatlarının yükselmesiyle akü hurdaları oldukça değer kazanmıştır. Bizlere her miktardan hurda satışını nakit olarak yapabilirsiniz. Atık akü geri dönüşüm firması olan firmamız bu hurdaların alımını yüksek fiyattan ve yerinizden yapıyor. Bu hurdaları satacak kurşun akü geri dönüşüm firmaları için bizleri arayın.

Hurda Akü Amper Fiyatı

Piyasada hurda akü amper fiyatı terimi sıklıkla kullanılsa da böyle bir terim hurdacılar arasında fazla kullanılmaz. Bizler size genelde akü hurdası kilo fiyatı vererek alımları yapmaktayız. Firmamıza satacağınız akü hurdaları ne kadar fazla olursa o kadar yüksek fiyattan alımlarını yapıyoruz.

Aküler geri dönüşümü yapılmadıkları zaman doğaya ve insan sağlığına ciddi zararlar vermektedir. İçerisindeki kurşun ağır metali yüzünden kalıtsal birçok hastalığın yayılmasını sağlar. Bu hurdaları lisanslı ve çed raporu alan firmalara satmanızı tercih etmekteyiz. Bakanlık tarafından gerekli tüm lisanslara sahip olan firmamız her türlü atık akü alımı ve satışı yapmaktadır.

Hurda Akü Alan Yerler Ve Fiyatları

Hurda akü alan yerler arasında size en iyi fiyatları veren firma olarak önceliğimiz müşteri memnuniyeti kazanmaktır. Yukarıda yayınladığımız hurda akü fiyat listesi neredeyse her hafta güncellenmektedir. Hurda akünün kilosu ne kadar, alım yapan yerler neresi öğrenmek için bizlere hemen ulaşın ve kazançlı çıkın. Böylece bizlere kuru ups akülerini de hurda olarak satabilirsiniz. Hurda akü alan yerler içerisinden size en güncel fiyatı veriyor hurdaları dijital terazilerde tartıyor ve ödemesini hemen yapıyoruz. Akü hurdası kg fiyatı ve ton fiyatımız az da olsa değişiklik gösterebilir.

Hurda Araba Aküsü Fiyatı

Hurda araba aküsü fiyatı akünün modeli, markası ve amperi ile alakalı değildir. Araç aküsü hurdası fiyatları kilo bazında fiyatlandırma yapılarak satın alınmaktadır. Bu fiyatlandırma güncel kurşun fiyatlarından yapıyoruz.

Hurda Akü Fiyatları 2024

2024 hurda akü fiyatı kurşun fiyatlarının artmasıyla birlikte artık tavan fiyatlarına ulaşmış bulunmaktadır. Akü depozito bedeli 2022 yılında hatırı sayılır bir yükseliş yaşamıştır. Artan dolar kuru ve emtia fiyatlarının yükselmesiyle birlikte eski aküyü getir yenisini al kampanyaları hız kazanmaktadır.

Hurda Ups Akü Fiyatı

Hurda Ups akü fiyatı kuru akü sınıfı fiyatı ile aynıdır. Bu aküler genelde güç kaynaklarından sökülmektedir. Hurda Ups akü fiyatı akünün büyüklüğü ile de doğru orantılıdır. Akü ne kadar büyük olursa fiyatı da biraz pahalı olur.

Eski Akü Fiyatları

Araçlarının veya kullandıkları cihazların eskiyen aküsünü satmak isteyenler eski akü fiyatları hakkında bilgi edinmek istemektedir. Bu nedenle eski akü fiyatı ile ilgili tüm merak ettiğiniz soruları bizlere daima sorabilirsiniz.

3 thoughts on “Hurda Akü Fiyatları”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir