Hurda Kurşun Fiyatları

En yüksek hurda Kurşun fiyatları ile hurda alımı yapmaktayız. Sizde imalat artığı, bina veya camilerden yıkım sonrası çıkan kurşun hurdaları en iyi kurşun hurda fiyatı ile satmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Hurda Kurşun İmalat Artığı44.00 TL/KG
Hurda Kurşun Yıkım 43.00 TL/KG
Hurda Kurşun Fiyatları
Hurda Kurşun Fiyatı

Güncel Hurda Kurşun Fiyatları

Güncel hurda Kurşun fiyatları ile hurdaları yerinden nakit ödeme ile alıyoruz. Firmamızı arayarak kurşun hurdası fiyatı alabilir ve hurda satışı yapabilirsiniz. Kurşun ağır metali eşsiz özellikleri ve yoğun bir metal olması nedeniyle birçok farklı sektörde kullanılmaktadır. Kurşun hurda fiyatı emtia ve Dolar kurunun çarpılması sonucunda oluşturulmaktadır. Kurşun hurdası alan yerler arasında en iyi fiyatı sizlere sunuyoruz ve hurda alımları sonrası ödenesini hemen yapıyoruz.

Kurşun Hurdanın Kilosu Ne Kadar

Kurşun hurdanın kilosu ne kadar öğrenmek için yukarıda bulunan fiyat listesini inceleyebilirsiniz. Cami, minare ve çatı kurşun söküm hurdası alımları da yapmaktayız. Deneyimli ekibimiz ile söküm işlemlerini de ücretsiz bir şekilde yapmaktayız. Hurda kurşun fiyatları haftalık olarak firmamız tarafından yukarıdaki tabloda fiyatlandırılmaktadır. Elinizde eğer tonajlı kurşun var ise bize birkaç adet resim göndererek fiyat isteyebilirsiniz.

Hurda Kurşun Alan Yerler

Piyasada birçok hurda Kurşun alan yerler ve firmalar bulunmaktadır. bu firmaların fiyatları ve size sunduğu hizmetler değişkenlik gösterebilir. Firmamız güncel hurda kurşun fiyatı prensibi ile hurdanın değerinde alınıp satılması için çaba harcamaktadır. Hurda satarken maksimum verim almak için Pb hurdası satışını bizlere yapın. Pb hurda kurşunlar genelde çevreye ve insan sağlığına zararlı ağır metallerdir. Kurşun hurdalarını doğru firmalara satarsanız insan sağlığını ve çevreyi korumuş olursunuz. Hurda kurşun alan yerlerin başında gelen bizler gerekli tüm lisanslarla kurşun geri dönüşümü yapıyoruz.

2024 Hurda Kurşun Fiyatları

2024 hurda kurşun fiyatı diğer birçok seneye göre önemli derecede artış göstermiştir. Kurşun hurdası fiyatları artık maksimum denebilecek seviyeye ulaşmıştır. Miktar ve yer fark etmeksizin her yerden ve miktardan bize kurşun satın. Hurda ve geri dönüşümü ülke ekonomisi açısından oldukça önemlidir. Geri dönüşümü yapılmayan kurşun ağır metali doğaya ve insan sağlığına kalıcı hasar vermektedir. Bu hurdaların satışını firmamıza yaparak geri dönüşüme önemli katkılar sağlarken para da kazanabilirsiniz.

Hurda kurşun satmak için hemen bizi iletişim numaralarından arayın ve hurdaları değerlendirin. Hurda kurşun fiyatı listesi haftalık olarak güncellenmektedir. Kurşun hurdası fiyatı ne kadar aklınızdaki sorulara yanıt bulmak için bizleri arayabilir veya mesaj atabilirsiniz.