Hurda Ayakkabı Kalıbı Fiyatları

Hurda Ayakkabı Kalıbı Fiyatları

Hurda ayakkabı kalıbı fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için bizleri arayabilir veya bizlere mesaj atabilirsiniz. Hurdacılık sektöründe 30 senenin verdiği tecrübeyle sizlere en iyi hurda fiyatlarını vermeye çalışıyoruz. Ayakkabı kalıp hurdalarını yerinizden sizin istediğiniz zaman nakit olarak alıyoruz. Miktarı ne olursa olsun her türden hurdayı satmak için bizleri arayabilirsiniz.

Hurda Ayakkabı Kalıbı (Tonajlı)10000 TL/TON
Hurda Ayakkabı Kalıbı (KG Bazında)9.5 TL/KG

2020 Güncel Hurda Ayakkabı Kalıbı Fiyatları

Ayakkabı kalıp hurdası genelde elteks veya abs malzemelerinden yapılmaktadır. Bu plastik türleri genelde diğer plastik türlerinden dayanıklı olup fiyatları biraz daha yüksektir. Firmamız bu hurdaların alımlarında size en yüksek hurda plastik fiyatını vermektedir. Elinizde bulunan hurdanın miktarı artarsa sizlere vereceğimiz fiyatlarda artmaktadır.

Hurda Aldığımız Bölgeler

İstanbul’da Beylikdüzü, Esenyurt, Hadımköy, Kıraç, Yakuplu, İkitelli, Silivri, Çatalca, Avcılar, Küçükçekmece, Başakşehir, Bağcılar, Esenler, Bayrampaşa, Sultangazi, Güngören, Bahçelievler, Bakırköy ve Anadolu yakasındaki Gebze, Tuzla, Kartal, Dudullu, Ümraniye’de. Ayrıca Tekirdağ’da Çerkezköy, Çorlu, Kapaklı, Muratlı, Çayırova, Dilovası, Dudullu, Ümraniye (OSB), Velimeşe, Kapaklı, Afyonkarahisar, Amasya, Antalya, Aydın, Bolu, Bursa, Denizli, Eskişehir, Giresun, Mersin, Konya, Manisa, Sakarya, Uşak, Çorum, Adıyaman, Kocaeli (İzmit), Çayırova, Aksaray, Balıkesir, Bartın, Bilecik, Çanakkale, Çankırı, Edirne, Isparta, İzmir, Karabük’ten de ton miktarına göre alım yapılmaktadır. Ayakkabı tabanı da almaktayız.

Sizlerde ayakkabı kalıbı fiyatlarını öğrenmek veya en iyi fiyatlardan hurda satmak için vakit kaybetmeden bizleri arayabilirsiniz. İletişim bölümünde bulunan numaraya ister mesaj atın ister arayın sizlere anında dönüş sağlanacaktır.

1 thoughts on “Hurda Ayakkabı Kalıbı Fiyatları”

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir