Alüminyum Hurda Kompozit Fiyatları

Aşağıda güncel Alüminyum hurda kompozit fiyatları tablomuz yer almaktadır. Miktarı ne olursa olsun bizlere her türlü hurdayı satmak için veya güncel hurda alüminyum fiyatlarını öğrenmek için her zaman arayabilirsiniz.

Güncel Alüminyum Hurda Kompozit Fiyatları

Hurda Kompozit Fiyatı (içi plastik)9.20 TL/KG
Hurda Kompozit Fiyatı (içi kırılan)
6.20 TL/KG
Hurda Alüminyum Fiyatı (beyaz)39.20 TL/KG
Hurda Alüminyum Fiyatı (boyalı)38.50 TL/KG
Hurda Alüminyum Talaşı Fiyatı26.10 TL/KG
Hurda Demir Fiyatı5.60 TL/KG

Hurda alikobant kompozit fiyatları elinizde bulunan malın miktarına göre az da olsa değişiklik göstermektedir. Elinizde bulunan hurdanın boyutları da fiyatları etkilemektedir. Örneğin daha ince ve küçük hurdaların fiyatları biraz daha düşük olmaktadır. Bizlere kompozit talaşı da satabilirsiniz bu urdalar için de en iyi fiyat teklifleri vermekteyiz.,

Alüminyum Hurda Kompozit Fiyatları
Alüminyum Hurda Kompozit Fiyatları

Hurda Kompozit Alan Yerler

Hurda kompozit (alikobat) fiyatları, genellikle haftalık olarak güncellenen hurda alüminyum fiyatı baz alınarak değişmektedir. Kompozit malzemeler genellikle bina dış cephe ve dekorasyonunda kullanılan kompozit paneller mimaride günümüze en çok tercih edilen malzemeler olarak öne çıkmaktadır. Kompozit panel kullanılırken belirli ölçülerde kesilen panellerden kalan atıklar hurda kompozit parçalar geri dönüşüme kazandırılabilir. Kompozit hurdaların ortasında bulunan plastik maddelerinden makineler ve tüpler yardımı ile ayrılarak alüminyumları ayrılır ve tekrar piyasaya kazandırılır.

Alikobant Hurdası Alımı

Türkiye’nin önde gelen alikobant hurdası alan yerler arasında uzman ekip ve ekipmanlarıyla siz değerli müşterilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz. Kompozit paneller 100, 200, 300, 400 serisi ve a2-Fr kompozit panelb1 kompozit panel ve b2 kompozit panel olarak farklı gruplara ayrılır. Kompozit fiyatları bu gruplara göre değişkenlik göstermektedir.

Firmamız elinizde bulunan kompozit hurdalarınızı yerine ve nakit olarak alarak geri dönüşüme göndermektedir. Sizde elinizde bulunan kompozit panel hurdaları hakkında detaylı bilgi almak için lütfen iletişim bölümünde bulunan telefon numaralarından veya mail yolu ile bizimle irtibata geçebilirsiniz. Bizlere hurda alüminyum ve alüminyum talaşını da satabilirsiniz iletişim bölümünde bulunan numaralardan bizleri arayarak hemen iletişime geçebilir ve hurda satabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir