Hurda Jant

Hurda Alüminyum Jant

Hurda Alüminyum jant alıyoruz. Miktarı ne olursa olsun hurda alüminyum metallerinizi en iyi fiyatlardan alıyoruz. Sizde elinizdeki hurdaları satmak için bizi arayın yerinize kadar gelelim en iyi fiyatlardan hurdalarınızı satın alalım. Size en iyi hizmeti veren firmamızın ödemeleri daima nakit ödeme şeklindedir.

En İyi Fiyatlardan Hurda Alüminyum Jant Alımı

Araba Jant Hurdası , arabalarda kullanıldığı için zamanla eskir hale gelir ve artık yenisi ile değiştirilir. Böyle durumlarda jantın hurda alımı yapan firmalara satılması gerekir. Alüminyum jant hurda alımı yapan firmamıza ulaştığınızda bu konuda en iyi fiyatları. Bunun için bizler ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Elinizde bulunan hurdaları sizden en güncel fiyatlar ile aldığımızın garantisini verebiliriz. Bizimle iletişime geçtiğinizde bunu çok daha rahat görebilirsiniz.

Hassas Tartım Daima Nakit Ödeme

• Hurdalarınızı araçlarımız ile yerinize gelip alıyoruz ve sizleri bu anlamda yormuyoruz. Hurdalarınızın yerinizden alınması için iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

• Hurdalarınızı dijital teraziler ile ölçüyor ve bu konuda herhangi bir hata yapılmasını önlüyoruz. Çünkü bu konu bizim için kesinlikle önemli ve bu sebeple bu işlem içi ekstra özen gösteriyoruz.

• Aldığımız hurda çeşidi her ne olursa olsun sizlere piyasadaki en iyi fiyatları vermeye çalışıyoruz. Kısacası elinizdeki hurda niyetine almıyor hem sizlerin elinize iyi bir para kalmasını sağlıyoruz hem de o ürünleri tekrar kullanılabilmeleri için işliyoruz.

• Ürünlerin arasında geri dönüşüme gidebilecek olan veya kullanılabilecek olanları özenle ayırıyoruz.


Jant Hurdası
Hurda Alüminyum Jant

Hurda Alüminyum Jant Aldığımız Bölgeler

İstanbul’da Beylikdüzü, Esenyurt, Yakuplu, Kıraç, Hadımköy, Haramidere, İkitelli, Silivri, Çatalca, Çanta, Bayrampaşa, Bağcılar, Esenler, Sefaköy, Arnavutköy. Dudullu, Ümraniye, Gebze. Tekirdağda Çerkezköy, Çorlu bölgeleri başta olmak bu ilçe ve çevresinde hurda Jant satın alarak geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Hurda Alüminyum Fiyatları

HURDA ALÜMİNYUM ÇEŞİDİKİLO FİYATITON FİYATI
Hurda Alüminyum Profil (beyaz) Fiyatı58.00 TL/KG58.500 TL
Hurda Alüminyum Profil (boyalı) Fiyatı55.00 TL/KG56.000 TL
Hurda Ofset Matbaa Kalıbı Fiyatı60.00 TL/KG62.000 TL
Hurda Alüminyum Talaşı38.00 TL/KG40.000 TL
Hurda Sert Alüminyum40.00 TL/KG42.000 TL
Hurda Çıkma Alüminyum 42.00 TL/KG53.000 TL
Hurda Araiş Beyaz Alüminyum60.00 TL/KG61.000 TL
Hurda Alüminyum Jant Fiyatı60.00 TL/KG61.000 TL
Hurda Alüminyum Folyo Fiyatı40 TL/KG40.500 TL
Hurda Alüminyum Tozu Fiyatı12 TL/KG12500 TL

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir