Sultanbeyli Hurdacı

Sultanbeyli Hurdacı

Sultanbeyli hurdacı Anadolu yakasında yıllardır hurdacılık faaliyetleri yürütmektedir. Fabrika, imalathane veya vatandaşlardan almış olduğumuz hurdaları lisanslı geri dönüşüm tesislerimize getirerek burada hurdaya ayırmaktayız. Bakanlığın verdiği bütün atık lisanslarına sahip olmamız Sultanbeyli’de hurda alımı yapmamızın önünü açmaktadır. Bizler miktar gözetmeksizin her miktardan hurdanın alımını yapıyor ve geri dönüşüme kazandırıyoruz. Sultanbeyli hurda alan yerler olarak hedeflerimiz sizlerin hurda satarak hem çevreyi koruması ve aynı zamanda bunu yaparken kazanç sağlamasıdır. Bu nedenle Sultanbeyli hurdacılar neredeyse her bölgeden hurdayı almakta ve geri dönüştürmektedir.

Sultanbeyli Hurda Alan Yerler

Hurda satmak isteyen birçok işletme ve vatandaş Sultanbeyli hurda alan yerler neresi diye merak etmektedir. Hurda ile alakalı her türlü bilgiyi almak için Sultanbeyli hurdacı ile görüşmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Bizimle görüşerek her türlü hurda hakkında detaylı bir şekilde bilgi sahibi olabilir ve hurda satışı yapabilirsiniz. Sultanbeyli hurdacılar özellikle de tonajlı ve imalat artığı hurdalar için piyasada ki en güncel fiyatları vermektedir.

Sultanbeyli En Yakın Hurdacı

Hurdaları Sultanbeyli’de en hızlı şekilde satmak için en yakın Sultanbeyli hurdacı ile iletişim kurmanız gereklidir. Ekiplerimiz çok kısa süre içerisinde gelerek hurdaların alımını sizlerin istediği şekilde yapmaktadır. Haftanın her günü bizi arayarak hurdalar için fiyat alabilir ve satışını yapabilirsiniz.

Sultanbeyli’de Alım Yaptığımız Hurda Çeşitleri

Sultanbeyli Hurdacı firmaları kendi personellerini çalıştırarak demir kapı, granül, konteyner, yıkım, redüktör, lastik, kalorifer borusu, torna, demir çit, çelik halat, cıvata, çelik, sanayi, çamaşır makinesi, dkp, çinko, çatı, bidon, radyatör söküm, jant, asma tavan, rulman hurdaları alımı yapmaktadır. Hemen hemen hepsi alüminyum havalandırma kanalları, karton, tır dorsesi, varil, pvc pencere, demir direk, defolu çatı sacı, sarı, paslanmaz sac, alüminyum sac, plastik boru, inşaat, fabrika, kalorifer kazanı, alüminyum tel, çelik boru, metal, punch makinesi, hidro motor, döküm petek için peşin ödeme yapmaktadır. Beylikdüzü hurdacı kuruluşlarınca hurda demir parmaklık, çatı sacı, sanayi makineleri, demir korkuluk, asansör, kağıt, pik talaşı, pirinç, pres, sarı musluk, bilgisayar, petek, söküm, inşaat iskelesi, enjeksiyon makinesi, paslanmaz çelik, demir boru, bakır, alüminyum kapı, pvc işleme makinesi, taş yünü paneli, çelik kablo, asma tavan söküm, ekskavatör, pvc pencere söküm, yangın merdiveni söküm işleri temiz bir şekilde yapılır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.