Maslak Hurdacı

Maslak Hurdacı

Maslak hurdacı olarak sürdürdüğümüz faaliyetlerimizden faydalanmak için tek yapmanız gereken firmamızın iletişim numaralarından bizleri aramaktır. Alacağınız, kaliteli, güvenilir ve profesyonel hizmet sayesinde hurdaları gerçek değerinde nakit ödeme alarak satabilirsiniz. Maslak, İstanbul’un en önemli iş merkezi bölgelerinden biridir. Maslak hurda alımı yapan yerler hizmetlerimiz ile tanışarak elinizde bulunan hurdaların değerinde alınmasını sağlayabilirsiniz. Firmamız, İstanbul Maslak dışında Atatürk Oto Sanayi, Esentepe, Gayrettepe, Sanayi Mahallesi, Mecidiyeköy, Levent, Ayazağa’da geniş servis ağı ile hizmet vermektedir.

En Yakın Maslak Hurdacı

Kısa süre içerisinde hurda satmak için Maslak en yakın hurdacı ile bağlantı kurabilirsiniz. Maslak alüminyum hurda alımı yanında metal hurda alımı, hurda bakır alımı, hurda kablo alımı da yapıyoruz. Firmamız burada sadece birkaç tanesini sayabildiğimiz hurda çeşitleri yanında drenaj pompaları, hurda vinç parçaları, hidrolik piston, hidro motor hurdası, araba radyatörleri, rulman gibi hurdaları da alıyor. İkinci el alım yapılan malzeme alımları da yapıyoruz. Bu malzemeler içinde sandviç panel, cephe paneli, redüktör, pano, çelik depo, çatı malzemeleri, çatı makası, jeneratör, ikinci el çatı sacı, inşaat konteynerleri, defolu çatı sacı, inşaat demiri, trafo, çelik konstrüksiyon, personel kabini, inşaat iskelesi gibi malzemeler de bulunmaktadır.

Maslak Geri dönüşümün önemi nedir?

  • Maslak geri dönüşüm sayesinde üretilen atık miktarı düşürülür.
  • Geri dönüşüm ile hurdalar yeniden kullanıma hazır hale getirilir.
  • Geri dönüşüm sınıfına girmeyen hurdalar ise imha edilerek doğanın ve insan hayatının korunması temel esas alınır.
  • Hurdaların geri dönüşüme alınması ile doğal kaynaklar korunmuş olur.
  • Hurdalar, geri dönüşüm sayesinde ülke ekonomisini güçlendirir.

Maslak Hurda Alan Yerler

Maslak hurdacı ve hurda alan yerler siz değerli müşterilerimize 7 gün 24 saat hizmet veriyor. Şüphesiz çok eski zamanlarda sadece mahalle aralarında karton, kağıt, gazete, plastik şişe, cam şişe toplayıcılarını rast gelmişsinizdir. Ancak günümüzde artık bu toplayıcıların yerini profesyonel hizmet veren hurda alım firmaları almıştır. Böylece kendine has hurda sektörü oluşmuş ve bu sektör gün geçtikçe büyümeye devam etmiştir. Bu büyüme içinde güvenilir, profesyonel çalışan, kaliteli işler çıkaran firmalarla çalışmak oldukça önem kazanmaktadır. Hurdaların gerçek değerini verecek, sizi kandırmayacak firmalarla çalışmak gerekir. Bu yüzden firmamızın sorumluluğunun bilincinde, uzman ve deneyimli kadrosu ile çalışarak, hurdaların gerçek değerini bulmasını sağlayabilirsiniz. Hem siz kazanır hem de ülke ekonomisi kalkınır. Bunun yanında doğal kaynaklarımız da gelecek nesillere kalmış olur.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir