İkinci El Sac Fiyatları

İkinci El Sac Fiyatları

İkinci el sac fiyatları genelde sacın durumuna ve kalitesine göre değişmektedir. Özellikle paslanma yapmamış ve deforme olmamış sac malzeme fiyatı yüksek iken paslanmış ve hasara uğramış malzemelerin fiyatı biraz daha düşüktür. Hurda sac fiyatları da aynı şekilde malzemenin durumuna göre belirlenmektedir. İkinci el sac fiyatı hurda demir fiyatı referans alınarak belirlenmektedir. Hurda fiyatındaki artışlar sac fiyatlarına da doğrudan yansımaktadır. Aşırı deforme olmuş ve kullanılamayacak durumdaki malzemeler ise hurda niyetine ekstra demir fiyatından firmamız tarafından geri dönüştürülmek üzere alınıyor. İkinci el siyah sac, levha sac, dkp sac, galvaniz düz sac, ceta sac, baklavalı sac, galvaniz oluklu levha sac ve galvaniz trapez sac fiyatı için bize ulaşabilirsiniz.

İkinci El Sac Çeşitleri

İkinci el sac fiyatları belirlenirken aşağıda bulunan sac çeşitleri üzerinden fiyatlandırma yapılmaktadır. Galvaniz ve oluklu sac fiyatı genelde düz ve Dkp sac fiyatının üzerinde satılmaktadır. Bizlere ikinci el veya hurda sac satışı yapmak için tek yapmanız gereken şey malzemelerin birkaç adet resmini atmak ve bizleri aramak olacaktır. Sizlere anında dönüş yaparak hurda sac fiyatları hakkında detaylı bir şekilde bilgi vermekteyiz. İkinci el sac satan yerler arıyorsanız yazımızı okuyup detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

  • Siyah Saclar.
  • Levha Saclar.
  • DKP Saclar.
  • Galvanizli Düz Saclar.
  • Ceta Sac.
  • Baklavalı Sac.
  • Galvaniz Oluklu Levha Sac.
  • Galvanizli Trapez Levha.

İkinci El Sac Fiyatları Ve Satan Yerler

İkinci el sac satan yerler arasında İstanbul ve çevresinde irili ufaklı birçok işletme ve dükkan bulunmaktadır. Bu işletmelerin ikinci el sac fiyatları farklı ve değişiklik gösterebilmektedir. Bazen yoğunluk nedeniyle elimizdeki malzemeler tükenmiş olmaktadır. Hurda sac fiyatı ne kadar öğrenmek için önce malzemenin resimlerini bizlere yollamanız gerekmektedir. Uzman iş arkadaşlarımız size hemen dönüş yaparak sac malzemeleriniz için güncel bir fiyat teklifi verecektir. Her türlü sac, hurda malzeme ve ikinci el malzeme satmak için bizi hemen arayabilir ve güncel bir fiyat alabilirsiniz. Her türlü hurdanın alımını güncel metal borsasını baz alarak nakit şekilde yapmaktayız.

2 thoughts on “İkinci El Sac Fiyatları”

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir