Hurda Tabela Fiyatları

Hurda Tabela Fiyatları

Hurda tabela fiyatları ne kadar bilgi almak için yazımızı okuyun daha sonrada bizi arayarak hurdaları anında paraya çevirebilirsiniz. Tabela hurdası fiyatları günümüzde tabelanın içinde bulunan metallere göre değişiklik göstermektedir. Örneğin içerisinde Alüminyum, Paslanmaz ve Sarı gibi metallerin yoğun bulunduğu tabelalar yüksek fiyattan alınmaktadır. Kompozit ve plastik ağırlıklı tabelalar ise biraz daha düşük fiyatlarla alımı yapılmaktadır. Hurda tabela alan yerler olarak her türlü tabela alımı yapıyoruz. Alımlarımız yerinden olup ödemesini anında yapmaktayız. Dilerseniz bizlere elinizdeki hurda tabelaların birkaç adet resmini gönderin ve bizlerden fiyat isteyin. Aynı saat içerisinde size dönüş yaparak tabela hurdası fiyatı veriyoruz.

Tabela hurdası Alan Yerler

Tabela hurdası alan yerler tabela ve pano hurdalarının alımını yapmaktadır. Firma olarak il ve ilçe fark etmeksizin her miktarda tabelanın alımını yerinden yapıyoruz. İsterseniz tabelaları parçalayarak güncel metal fiyatlarından da almaktayız. Hurda tabela fiyatı genelde hurda Alüminyum, kompozit ve demir fiyatına bağlıdır. Hurda tabela fiyatları almak için bizlere birkaç resim göndermeniz yeterlidir. Bu hurdalar genelde tabelaların yenilenmesinden, eskimesinden veya hasar alması sonucu ortaya çıkmaktadır. Firmamız bu hurdaları farklı metallere ayrıştırarak geri dönüşüme göndermektedir. Sitemizde bulunan hurda fiyatlarını baz alarak Tabela hurdası alımı yapıyor ve sizlerin kazanç sağlamanızı sağlıyoruz.

Hurda Tabela Fiyatları Ne Kadar

Hurda satmak isteyen birçok vatandaş hurda tabela fiyatları ne kadar diye merak etmektedir. Tabelanın cinsine göre değişen bu fiyatlar miktara göre de değişiklik göstermektedir. Özellikle tonun üstündeki veya miktarı fazla olan tabela hurdaları için oldukça yüksek fiyatlar veriyoruz ve alımlarını aynı gün içerisinde yapıyoruz. Bunun yanında tabela yapan reklam firmalarından da imalat fazlası çıkan demir, alüminyum, kompozit gibi hurdaların alımını da yapıyoruz. Bu hurdaları sitemizde bulunan güncel fiyatlardan yapmaktayız. Hurda tabela fiyatı için bizleri haftanın her günü arayabilir veya mesaj atabilirsiniz. Firmamızla toplu hurda satışı için yüz yüze görüşebilir ve hurdalar için pazarlık yapabilirsiniz. Sizde hurda tabela fiyatları hakkında detaylı bir şekilde bilgi sahibi olmak için bizleri hemen arayın ve hurdaları değerlendirin.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir