Hurda Plastik Makara Bobin Fiyatları

Hurda Plastik Makara Bobin Fiyatları

Hurda plastik makara bobin fiyatları güncel hurda plastik fiyatları baz alınarak fiyatlandırılmaktadır. Hurda abs malzemelerden yapılan plastik makaralar doğru yerlere satmanız halinde size önemli bir gelir getirecektir. Sizlerden aldığımız plastik bobin hurdasını tesislerimize getirerek işlemekteyiz. Tesislerimize gelen hurda makara önce kırma makinesine atılır daha sonra granür makinesinde ham madde olarak piyasaya tekrar kazandırılır. Elinizde bulunan hurda bobin veya makaranın resimlerini bize atabilir ve anında hurdalarınız için fiyat talep edebilirsiniz.

Hurda Plastik Makara Bobin Alan Yerler

Hurda plastik makara bobin alan yerler olarak adresinize kadar gelerek hurda alım işlerini tamamlıyoruz. Hurda makaraları anında nakit ödeme yöntemi ile alarak ücretini size ödüyoruz. Hurda plastik makara bobin fiyatı verirken dikkat ettiğimiz en önemli unsur hurda makaranın rengi ve miktarıdır. Genel olarak beyaz ve beyaza yakın plastik bobin hurda siyah ve renkli olanlara göre biraz daha yüksek fiyatlardan satın alınmaktadır. Bir diğer husus ise elinizdeki malın miktarıdır. Genelde hurdaların miktarı ne kadar yüksek ise sizlere verebileceğimiz fiyatlar o kadar yüksek olmaktadır.

Firmamıza olan uzaklığınız da plastik makara fiyatları ile az da olsa etkilemektedir. Genelde firmamıza daha yakın yerlerden biraz daha yüksek fiyattan alım yapıyoruz. Plastik bobin fiyatları için bizi hemen arayabilir aynı gün içerisinde hurda satışı yapabilirsiniz.

Güncel Hurda Plastik Makara Bobin Fiyatları

Güncel hurda plastik makara bobin fiyatları genelde ayda bir kere değişmektedir. Genel olarak dolar kuruna bağlı olarak değişen fiyatlardır. Fiyat değişimlerini çok yakından takip eden firmamız piyasayı analiz ederek size en yüksek fiyatı vermeyi hedeflemektedir. Genelde tekstil sektöründe iplik makaralarından çıkan bu hurdaların geri dönüşümü diğer plastik hurda türlerinde olduğu gibi oldukça önemlidir. Geri dönüştürülmediği taktirde plastik makara hurdası çevreye ciddi zararlar verebilir ve doğayı tahrip edecektir. Elinizdeki hurdaları satarak hem kazanç sağlayabilir hemde çevreyi korumuş olursunuz.

İletişim bölümündeki numaralardan hurda plastik makara bobin satabilir veya elinizde bulunan diğer metal, kağıt, plastik hurdaları en yüksek fiyattan nakit olarak hemen satabilir kazanç sağlayabilirsiniz.

1 thoughts on “Hurda Plastik Makara Bobin Fiyatları”

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir