Hurda Kombi Fiyatları

Hurda Kombi Fiyatları

Hurda kombi fiyatları hakkında bilgi alabilmek için bizleri aramanız veya mesaj atmanız yeterli olacaktır. Kombi hurdası hurdaya düşen elektronik hurdalar arasına girmektedir. Çok sık bozulabilen elektronik makineler olmaları sebebi ile her zaman hurdaya düşen hurda türlerinden birisi haline gelmişlerdir. Marka ve modeli farketmeden kombi hurdası alımı yapıyoruz. Kombi hurdaları satmak ve nakit kazanç elde etmek istiyorsanız iletişim kısmındaki numaralardan bizleri aramanız bizim için yeterli olacaktır. Whatsapp uygulaması ile resim gönderirseniz anında fiyat bilgisi alacaksınız.

Kombi Hurdası Alımı

Değişik markalarda kombi hurdası alımlarımız mevcuttur. Başlıca kombi üreticileri Arçelik, Beko, Buderus, Baymak, Demirdöküm, Ariston, ECA, Bosh, Vailant, Viessmann, Airfel, Alarko, MAKTEK, Ferroli, Termodinamik, Baykan, İmergas, Daylux, ve Protherm’dır. Biz marka ve modeli fark etmeksizin tüm markaların kombi hurdalarını geri dönüşüme kazandırıyoruz. Kombi hurdası eğer çalışır durumda ise ikinci el fiyatlardan değerlendirmekteyiz.

Güncel Hurda Kombi Fiyatları ve Modelleri

Kombi hurda fiyatları hemen hemen aynı fiyatlara yakındır. Bunun nedeni hurda olarak alınan kombilerin ağırlık olarak aralarındaki farkların çok az olmasıdır. Ancak çalışır durumda 2. el olarak alacağımız kombi fiyatları oldukça farklılık gösterir. 2. el aldığımız kombileri görmeden fiyat alamayabilirsiniz. Bu yüzden adresinize gelip bakmamız veya resimlerini görmemiz gerekmektedir. Hurda alımlarımızı güncel hurda fiyatları üzerinden yapılmaktadır. Alım fiyatlarımızı belirlerken sektörde dev firmaların vermiş olduğu fiyatların ortalaması alınarak fiyatlandırılır. Örnek vermek gerekirse Çolakoglu ve İçdaş referans aldığımız hurda fiyatı veren firmalar arasındadır.

Kombi Hurda Fiyatı

İstanbul Avrupa yakası geneli bütün ilçelerden sağlam çalışan, çalışmayan kombilerin ikinci el fiyatına değerinde alınır. Değişik farklı markalar da kombileriniz de değerlendirilir. Sizde kombileri bizi arayarak değerlendirin. Hurda kombiler değerinde fiyat için bir adet fotoğraf göndermeniz yeterlidir. Hurda kombi fiyatları için Telefon veya WhatsApp üzerinden bilgi alabilirsiniz. Değerinde fiyat vererek hurda kombileri geri dönüşüme kazandırıyoruz. En kısa zamanda adresinize gelen hurda araçlarımız nakit olarak hurdaları yerinden satın alır ve ödemesini anında gerçekleştirir. İsterseniz hurdaları İstanbul’da bulunan depolarımıza da hemen satabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir