Hurda Sökülecek Fiyatları

Hurda sökülecek fiyatları elinizdeki hurdanın türüne göre değişiklik göstermektedir. Sökülecek hurda alanlar olarak size en yüksek sökülecek hurdası fiyatı veriyor ve alımları nakit olarak yapıyoruz. Her türlü motor, sert sökülecek, ekovat, alüminyumlu, bakırlı ve diğer tüm sökülecek çeşitlerinin tamamını alıyoruz. Elinizde bulunan hurdaların birkaç tane resmini çekip bize yollayarak her türlü hurda için fiyat alabilirsiniz. Satılık sökülecek hurda ve sökülecek hurda satanlar arıyorsanız bizlerle görüşebilirsiniz.

Hurda Sökülecek Fiyatları
Hurda Sökülecek Fiyatı

Sökülecek Hurda Fiyatı

Sökülecek hurda fiyatı genelde hurdanın içerisinde bulunan sarı, bakır, kablo ve alüminyum yoğunluğuna göre belirlenir. Sökülecek hurdalar içerisinde çoğunlukla maden ve elektronik hurda içeren hurdalardır. İstanbul, Kocaeli, Tekirdağ, Çanakkale, Balıkesir,  Edirne, Kırklareli, Bursa, Çanakkale, Bilecik ve Sakarya başta olmak üzere Türkiye’nin tüm illerinden sökülecek hurda alımı yapmaktayız. Sökülecek hurdası fiyatları hurda borsası oranlarına göre değişir. Sökülecek hurdacı geri dönüşüm ile sökülecek elektronik ve diğer makine hurdalarının ayrımını yapar. Sökülecek hurdalar çeşitli alet ve edevatlardan çeşitli şekillerde oluşabilir. Aşağıda sizler için bazı sökülecek hurdası örnekleri verdik sökülecek hurda fiyatları için bizi aramanız gerekmektedir.

 • Fön makinesi hurdası
 • Adaptör hurdası
 • Elektrikli ısıtıcı hurdası
 • Bilgisayar ve parçaları hurdası
 • Tost makinesi hurdası
 • Fan hurdası
 • Motor hurdası
 • Yazıcı hurdası
 • Kamera hurdası 
 • Elektrikli süpürge hurdası
 • Kasa hurdası 
 • Telefon hurdası
 • Daha bir çok hurda karışık hurda içerisinde yer alır. Karışık hurdalar bakır, alüminyum ve demir hurdaları bulundururlar. Ayrıca bol miktarda plastik parça da içermektedir. Plastik hurdası genelde ucuz hurdalar arasında yer alır. Sökülecek hurdası alan yerler içerisinde bizleri tercih ederek hurdaları değerlendirin.

Sökülecek Hurda Alan Yerler Sökülecek Hurda Fiyatları

Sökülecek hurdası alan yerler ve fiyatları bu hurdaları alan yerlere göre değişir. Sökülecek fiyatları hurdanın içerdiği değerli metallere göre değişir. Çok fazla bakır içeren sökülecek hurda fiyatı daha yüksek olur. İstanbul ve çevre illerinde bulunan tüm hurdacılar bunu çok iyi bilir. Toptan tonlarca hurda sökülecek alımı yapılabilir. Hurda satmak için fotoğraflarını bizimle paylaşmanız yeterli olur. Büyük ve güvenilir hurdacı sizlere en iyi hizmeti sunar. Bu hurdaları ayrıştırmak için oldukça zahmetli yöntemler kullanılır. Motor gibi bakır içeren hurdalar spiral makinesi ile önce kesilir. Diğer plastik kapaklı malzemeler ise şarjlı matkaplar ile vidalarından ayrılırlar. Demir hurdası bir yana, bakır hurdası bir yana, çelik hurdaları bir yana  ve kablo hurdaları bir tarafa ayrılır. Kablo hurdalarından ardından bakır çıkarma işlemi özenle gerçekleşir. Burada sökülecek hurda fiyatı verirken hurdacı firması dikkatli davranmalı.  Alınan hurdanın içerisinden çıkacak tüm madenler miktarları hesaba katılarak güncel fiyat teklifi verilmeli.

Sökülecek Hurda Satanlar

Sökülecek hurda satanlar arıyorsanız firmamıza ulaşmanızı tavsiye ederiz. Bizden teklif almadan hurda sökülecek satmamanızı da öneririz. Yüksek hurda sökülecek fiyatları üzerinden hurda metalleri değerlendirelim.  Sökülecek hurda denilince akla bir çok hurda türü ve firma gelmektedir. Bu hurdaların başında elektronik hurdalar ve bakırlı hurdalar gelir. Sökülecek hurdayı ayırma işlemleri oldukça zor işlemler sınıfındadır. Hurdanın içerisinden çıkan metallerin tek tek türüne göre ayrılması gereklidir. Aksi taktirde geri dönüşümden söz etmek mümkün değildir. Sizde hurdaların doğru ve güvenilir bir adrese gitmesini istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz.
İstanbul bölgesinde hurdacılar çok miktarda sökülecek hurdası alırlar ancak ne yazık ki geri dönüşüm çalışmalarında çok başarı gösterememektedirler. Bunun nedeni Sökülecek hurda satanlar tarafından kaynaklanır.

Satılık Sökülecek Hurda

Uygun fiyatlı satılık sökülecek hurda için bizlerle görüşmek isterseniz telefonumuz devamlı olarak size açık olacaktır. Peki sökülecek alan hurdacılar bu hurdaları nasıl geri kazanım sağlıyor. Biraz zor da olsa el yordamı kullanarak şarjlı matkap, ve kesici aletlerle çalışarak söküm işlemini yapıyorlar. Bu yerler tam anlamıyla geri kazanım sağlamış olmamaktadır. Sökülecek hurda fiyatları İstanbul bölgesinde her ilçede aynı fiyattadır. Cebinize giren parayı artırmak ve mutlu bir alışveriş için Hurdacı Metal ile çalışmaktan mutlu olacaksınız. Sökülecek hurdaları alanlar çevre kirliliğin de önüne geçmektedir.

1 thought on “Hurda Sökülecek Fiyatları”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.