Hurda Nikel Fiyatları

Güncel hurda Nikel ve şablon fiyatları aşağıdaki tablolarda yazmaktadır. Satmak istediğiniz hurda Nikel, şablon, anot ve çapak hurdalar için bizi arayabilir ve hurda fiyatı alabilirsiniz.

Hurda %95-99 Şablon Nikel455 TL/KG
Hurda Anot Nikel475 TL/KG
Hurda Nikel Çapağı320 TL/KG
Hurda Nikel Fiyatları
Hurda Nikel Fiyatı

Güncel Hurda Nikel Fiyatları

Güncel hurda nikel fiyatları emtia borsası referans alınarak fiyatlandırma yapılmaktadır. Size hurda nikel fiyatı verirken en yüksek fiyatı vermeye özen gösteriyoruz. Özellikle hurda nikel şablon fiyatımız piyasadaki en iyi fiyatlardandır. Her türlü anot ve katot parça nikel alımı yapıyor ve ödemesini anında nakit olarak yapıyoruz. Şablon Nikel hurdası fiyatları ne kadar öğrenmek için iletişim bölümündeki numaralardan bizleri arayın ve hurdaları değerlendirin.

Hurda Nikel Şablon Fiyatları

Hurda nikel şablon fiyatı dolar kuru ve nikel emtiası çarpılarak belirlenmektedir. Nikel şablon hurdası genellikle tekstil desen atölyelerinden ve fabrikalarından çıkmaktadır. Üzerleri diyotlar yardımı ile boya geçmesi için delinen bu materyaller kullanıldıktan sonra genelde hurdaya ayrılmaktadır. Fiyatı oldukça pahalı olan şablon hurdası fiyatları sürekli bir değişim içerisindedir. Bize birkaç adet resim atarak bu hurdalar için fiyat isteyebilirsiniz.

Hurda Nikel Fiyatı

Hurda Nikel fiyatı hurda nikel alan yerler tarafından emtia ve dolar kuru yakından takip edilerek fiyatlandırılır. nikel çapağı fiyatı ve fiyatları hakkında bilgi almak içinde bize ulaşabilirsiniz. Diğer firmaların aksine her türlü nikel çapağı alımı yapmaktayız. Bunun yanında nikelli paslanmaz, demir ve içerisinde nikel bulunan her türlü metalin alımları da firmamızca yapılmaktadır. Hurda Nikel fiyatları ne kadar sorusunun cevabını bizi hemen arayarak bulabilirsiniz.

Nikel Hurdası Alımı Yapan Yerler, Firmalar

Nikel hurdası alımı yapan yerler arasında diğer firmalar arasında lider konumda bulunan firmamız şablon, çapak, anot, tel, katot ve sac alımı yapıyoruz. Alımlarımızı yaparken en güncel Nikel hurdası fiyatı vererek nakit şekilde yerinden alım yapmaktayız. İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin her yerinden alım yapıyoruz. Güncel nikel hurdaları fiyatı listemizi sizler için haftalık olarak devamlı yeniliyoruz.

Hurda Nikel Çapağı Fiyatı

Hurda nikel çapağı fiyatı anot ve şablon hurdalardan biraz aşağı fiyatlandırılıyor. Bu hurdaların temiz olması ve içerisinde bakır bulunup bulunmamasına göre fiyatları değişmektedir.

9 thoughts on “Hurda Nikel Fiyatları”

  1. Merhaba 1000 kg kullanılmamış parça 5×5 cm nikel katot ihtiyacımız bulunmaktadır.
    Fiyat teklifi rica ederiz.

    İyi Çalışmalar
    HES METAL SANAYİİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir