Hurda Naylon Fiyatları

Hurda naylon poşet fiyatları altta yazmaktadır. Elinizde bulunan hurda şeffaf naylon, renkli naylon, sera naylonu, yıkamalık hurdalar için bizi hemen arayarak naylon hurdası fiyatı alabilirsiniz.

Hurda Şeffaf Beyaz Naylon8.5 TL/KG
Hurda Renkli Naylon6.80 TL/KG
Hurda Yıkamalık Naylon1 TL/KG
Hurda Streç9.50 TL/KG
Hurda Naylon Fiyatları
Hurda Naylon Fiyatları

Güncel Hurda Naylon Fiyatları

Güncel hurda naylon fiyatları sizlerin elindeki poşet hurdasının temizliğine ve rengine göre fiyatlandırılmaktadır. Şeffaf naylon hurdası fiyatı temiz ve düzenli şekilde bizlere satılırsa size en iyi fiyatları vereceğimizden şüpheniz olmasın. Hurda poşet fiyatları günümüzde çıkabileceği en yüksek seviyeye çıkmıştır. Bu hurdaları en doğru şekilde değerlendirmek için bize satabilirsiniz. Her türlü şeffaf, renkli, yıkamalık ve kuru kırmalık naylon hurdası alımı yapıyoruz. Satılık hurda naylon içinde bizi arayabilirsiniz.,

Naylon Poşet Hurdası Fiyatı

Naylon poşet hurdası fiyatı sizde bulunan naylonun temiz olup olmamasına göre değişmektedir. Firmamız kesinlikle kirli naylon alımı yapmamaktadır. Naylon hurdası fiyatlarını etkileyen bir diğer husus ise şeffaf ve renkli naylon alımı ile ilgilidir. Şeffaf naylon hurdaları genelde 0.50 kuruş daha yüksek fiyatla alınıyor. Hurda beyaz poşet fiyatları ne kadar öğrenmek için hemen iletişim bölümünden bizleri arayın. Hurdaların birkaç adet resmini göndererek anında hurda poşet fiyatı alabilirsiniz.

Hurda Naylon Alan Yerler, Firmalar

Hurda naylon alan yerler arasında birçok işletme ve firmalar bulunmaktadır. Poşet hurdası alan yerlerin merkezleri ve fiyatları değişiklik göstermektedir. Biz size en iyi hurda naylon fiyatları vererek alımları yerinden ve daima peşin ödeyerek alıyoruz. Merkezimize gelen naylon ve poşet hurdalar önce kırma sonra granül makinelerinden geçerek tekrar hammadde özelliğini kazanıyor. Bize mesaj atarak naylon hurda fiyatı ne kadar öğrenmemiz mümkün. En kısa sürede gönderdiğiniz konuma gelen hurda araçlarımız hurdaları hassas bir şekilde tartımını yaparak alıyor.

Hurda Naylon Poşet Fiyatı

Bizlerden hurda naylon poşet fiyatı almadan hurda satışı yapmanızı kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Poşet hurdası fiyatları haftalık olarak değmekte olduğundan bu fiyatları bizler devamlı olarak takip ediyor ve size bildiriyoruz.

Hurda Yıkamalık naylon fiyatı

Hurda yıkamalık Naylon fiyatı veya kirli naylon fiyatı temiz naylondan bir hayli aşağıdadır. Firmamız bu hurdaları genellikle almamaktadır.

7 thoughts on “Hurda Naylon Fiyatları”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.