Hurda Kompozit Fiyatları

En güncel hurda alüminyum kompozit fiyatları altta yazmaktadır. Alikobant hurda satmak için firmamızla iletişime geçebilir ve kazançlı çıkabilirsiniz.

Hurda Kompozit Fiyatı (içi plastik)13 TL/KG
Hurda Kompozit Alikobant Fiyatı (FR/A2)8.20 TL/KG
Hurda Alüminyum Fiyatı58 TL/KG
Hurda Kompozit Fiyatları
Hurda Kompozit Fiyatı

Kompozit Hurda Fiyatları

Kompozit hurda fiyatı asıl olarak alüminyum hurdası fiyatları baz alınarak belirlenmektedir. Alüminyum fiyatındaki düşüş ve yükselişler hurda kompozit fiyatları ile doğrudan ilişkilidir. Fiyatları belirleyen bir diğer husus ise elinizdeki kompozitin cinsidir. Örneğin b1, b2, fr gibi kompozit hurdalar içerisinde kalsit bulundurmaları nedeniyle daha düşük fiyatlardan alınmaktadır. İçerileri plastik ve naylon olan kompozitler ise daha yüksek fiyattan firmamızca satın alınıyor. Alikobant hurdanın fiyatı ne kadar merak ediyorsanız hemen iletişim bölümünde bulunan numaralardan bizi arayabilir ve fiyat alabilirsiniz.

Kompozit Hurda Fiyatı Ne Kadar

Kompozit hurda fiyatı ne kadar merak ediyorsanız elinizde bulunan hurdaların birkaç adet resmini çekip bize yollayabilirsiniz. Size anında dönüş yaparak en iyi hurda fiyatını hemen veriyoruz. Firmamız hurda alımlarını daima yerinden ve kesinlikle nakit ödeme ile yapmaktadır. Kompozit hurda satışının yanında bize Alüminyum ve PVC hurda satışı da yapabilirsiniz. Bu hurdaları da güncel hurda fiyatlarını baz alarak satın alıyoruz. Firmamız şantiyelerden veya yıkım sahalarından çıkan çıkma veya hurda kompozitlerin alımını da yapmaktadır. Almış olduğumuz hurdaları tesislerimize getirerek metal ve plastik olmak üzere iki gruba ayrıştırıyoruz.

Alikobant Hurda Fiyatları

Alikobant hurda fiyatları hurda Alüminyum ve naylon fiyatlarına göre değişmektedir. Alikobant hurda alan yerler olarak her bölgeden kompozit hurda satın almaktayız. Aldığımız hurdaları tesislerimize getirerek geri dönüşüme kazandırıyoruz. Bizlerle iletişime geçerek hemen hurda satın.