Hurda Döküm Petek Fiyatları

Hurda Döküm Petek Fiyatları

Hurda döküm petek fiyatları genel olarak hurda demir fiyatları baz alınarak belirlenmektedir. Kentsel dönüşüm sonrasında veya tadilat sonrasında sıklıkla çıkan hurda kalorifer peteklerinin geri dönüşümü yapmaktayız. Bu hurdaları genelde kilogram hesabı alım yapmaktayız ama eğer isterseniz bize tane olarak da satabilirsiniz. Fazla yıpranmamış kalorifer döküm petek hurdalarını ikinci el fiyatlardan alım yapıyoruz. Alımlarımız genelde İstanbul merkezli olmak üzere çevre illerden de alım yapmaktayız. Size hurda döküm petek fiyatı verirken bizim için en önemli unsur elinizdeki hurdanın miktarıdır. Hurda kalorifer peteği fiyatları demir fiyatına göre zaman zaman inip çıkmaktadır. Bizler bu değişimleri yakından takip ederek sizlere en iyi petek hurdası vermeyi amaçlıyoruz

Hurda Döküm Petek Fiyatları

Hurda kalorifer döküm petek fiyatları almak için bizleri arayabilir veya bizlere mesaj yolu ile ulaşabilirsiniz. Uzman personelimiz ile göndermiş olduğunuz konuma gelerek hurda yükleme işlemini gerçekleştiriyor ve ücretini anında nakit olarak ödüyoruz. Eski petek satışı yaparak hem bu malzemelerin yer işgalinden kurtuluyorsunuz hemde kazanç sağlamış oluyorsunuz.

Petek hurdası fiyatları için kullanılan metaller göz önüne alınarak fiyatlandırma yapılmaktadır. Petek yapımında kullanılan metallere göre aşağıdaki fiyat politikası uygulanır

  • Daha çok demir hurda üzerinden fiyatlar sergilenir.
  • Az da olsa alüminyum kalorifer peteklerine de rastlanır.
  • Alüminyum ağırlıkları daha az olsa da en iyi petek fiyatı verilir.
  • Bulunduğunuz konuma göre hurda petek fiyatları değişebilir.

Genel olarak döküm demir üzerinden kalorifer petek tasarımı gerçekleşir. Eski tiplerde dökme demirler mevcut olduğu için bunun üzerine ücretlere netlik kazandırılır. Yeni tiplerde ise demir levhalar temin edilir. Geri dönüşüme uygun olan bu tarz materyaller uygun şekilde araca yüklenir ve geri dönüşümü sağlanır.

Hurda Döküm Kalorifer Petek Alan yerler

Hurda petek alan yerler arasında ilk sırada gelen firmamıza haftanın her günü ulaşarak hurda satışı gerçekleştirebilirsiniz. Doğalgaz peteklerini boruları ile satabilir ve kazanç sağlayabilirsiniz. Kentsel dönüşüm sonrası çıkan petek hurdalarını yüksek tonajlarda çevre illerden kendi araçlarımız ile alabilmekteyiz. Biz arayın ve hurda petek fiyatı alın ve kazançlı çıkın.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir