Hurda Çuval Alımı

Hurda ve ikinci el çuval alım satımı konusunda faaliyet gösteren firmamız müşterilerine en iyi hizmeti vermek için gerekli olan bütün çalışmaları yapmaktadır. naylon ve çuval alan yerler olarak verdiğimiz bu hizmetten yararlanmak isteyen firmalar doğal olarak bu atıklarının fiyatlarını da öğrenmek isteyecektir.

Hurda Çuval Alım Satım
Hurda Çuval Alım Satım

Hurda Çuval Alan Yerler

Firmamız her zaman müşterilerimizin faaliyetlerimizden memnun kalmasını sağlamaya çalışmaktadır. Bu süreçte en önemli adımlardan biri olan fiyatlandırmada ise özel olarak çalışmaktayız. Çuval atıklarının yeniden geri dönüştürülmesi için ödenen ücretler piyasa şartlarına göre değişmektedir. Fiyatlar ise bu şartlara bağlı olarak değişmekte ve sizlere sunulmaktadır. Elinizde çuval hurdası varsa bu konuda değerlendirme yaparak bu hurdaları paraya çevirebilirsiniz. hurda çuval alan yerler olarak sizlere bu konuda en iyi şekilde hizmet vermekteyiz.

İkinci El Çuval Alım Satım

Torba çuvallar konusunda hurdacı hizmeti almak istediğinizde bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Gerekli araçlar adresinize gönderilerek atık çuvallarınız değerinde en iyi fiyatlarla satın alınmaktadır. Firma olarak sizlere her zaman en iyi hizmeti vermek için çalışmalarımıza ara vermeden devam etmekteyiz. Çuval hurdası alan yerler olarak çuvallarınızı yerinizden almaktayız. Çuvallar birçok işlemde kullanılmaktadır. Çeşitli eşyaları, gıda ürünlerini veya giyim ürünleri gibi taşıma gereken durumlarda çuvallar kullanılmaktadır.

Çuvallar bilindiği gibi oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptir. Diğer taraftan dayanıklı ve uzun süreler kullanılabilmektedir. Ancak çuvallarında belirli bir kullanım ömrü bulunmaktadır. Bu süreler içerisinde artık yırtılan, kullanılamayan çuvallar ise hurdaya atılmaktadır.

Atılan bu hurda çuvallar doğayı kirlettiği gibi yeni çuvalların üretilmesi için hammadde ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. Firmamız geri dönüşüm süreçlerinde faaliyet vermekte ve torba çuval atıklarınızın geri dönüşüme katılmasını sağlamaktadır. Bilindiği gibi torba çuval atıkları geri dönüşüm ile tekrardan kullanılabilir hale getirilebilmektedir. Bu konuda aynı zamanda geri dönüşüm sürecine katılmak için sizlerden alınan torba çuvallar belirli ücretler karşılığında yerinizden satın alınmaktadır.

Çuval Hurdası Ve İkinci El Çuval Fiyatları

Hurda çuval atıkları birçok alanda bol miktarda ortaya çıkabilmektedir. Bu atıkların bir yere toplanması ve geri dönüşüm sürecine katkı sağlaması için nakliye sürecinin de gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Özellikle yüksek miktarda olan atıkların nakliye süreçleri daha maliyetli olmaktadır. Uzun yıllar sektörde faaliyet gösteren firmamız sizlere en iyi hizmeti vererek ikinci el çuvall alan yerler olarak sizlerin ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde karşılayacaktır.

35 thoughts on “Hurda Çuval Alımı”

 1. Elimde 1400 adet 25 kg baskısız çuvallar vardır .
  Uzunluk 56 cm genişlik 49 cm dir toptan vereceğim yer Manisa tel : 05524095744

 2. ismet kalın

  120 cm x 150 cm sıfır çuvallarımız mevcut sıfır ortalama 2000 adet mevcut
  kaç tl’ye alabilirsiniz,teşekkürler

 3. Boş un çavalı var elim de haftalık 500 kg ile 1 ton arası çıkıyo almak isteyen varsa iletişime geçsin lütfennn

   1. Dışı kağıt içi naylon kaplı çuval var elimizde haftada 500 adet çıkıyor sürekli ala bilir ilgilenen varsa 05523653725

 4. Fabrikadan Aylık 2000 boş kraft çuval çıkıyor almak isteyen varsa iletişime geçe bilir 05523653725

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir