Hurda Çinko Fiyatları

2024 Güncel Hurda Çinko Fiyatları

Firmamız size en yüksek Hurda Çinko Fiyatları vererek levha hurdası ve diğer çinko hurdaları almaktadır. Hurda çinko fiyatı ne kadar merak ediyorsanız aşağıda bulunan fiyat listemizi inceleyebilir ve hurda satışı yapabilirsiniz. Hurda çinkonun kilosu ve fiyatı en güncel haliyle sitemizde yazılmıştır. Hurda Çinko alan yerler ile irtibat kurun ve hurdaları hemen satın.

HURDA ÇİNKO ÇEŞİDİKİLO FİYATITON FİYATI
İmalat Artığı Çinko68.0069.000
Toplama, Söküm Hurda Çinko68.0068.500
Hurda Çinko Fiyatları
Hurda Çinko Fiyatı

Güncel Hurda Çinko Fiyatı

Güncel hurda Çinko fiyatı dolar ve çinko borsası üzerinden fiyatlandırılmaktadır. Fiyatlar günümüzde en yüksek seviyesine çıkmasına rağmen zaman zaman artış ve azalışlar göstermektedir. Elinde hurda olan müşterilerimiz ise doğal olarak hurda çinkonun kilosu ne kadar merak etmektedirler. Çinko külçe fiyatı ve hurdası fiyatı en son haliyle yukarıda yazılmıştır. Eğer çinko hurdası satmak istiyorsanız bizimle telefonda istediğiniz bir zaman görüşebilirsiniz. Hurdaların birkaç adet resmini yollayarak fiyat teklifi alabilir ve hurda satışı yapabilirsiniz.

Hurda Çinko Fiyatları Ne Kadar

Hurda çinko fiyatları ne kadar? kilosu kaç para, fiyatı yükselir mi birçok insan merak etmektedir. Hurda çinko fiyatı günümüzde döviz kuru ile direkt olarak bağlantılıdır. Çinko hurdalar genelde yurt dışına gönderildiği için dışarıda ki talep de fiyatları etkilemektedir. Çinko hurda alımı yapan fabrikalar genelde ton bazında veya külçe olarak alım yapmaktadır. Ama firmamız miktarı ne olursa olsun her türden hurdayı ve levhayı yerinden nakit şekilde satın alıyor ve ödemesini nakit olarak yapıyor.

Çinko Hurdası Alımı Yapan Yerler

Çinko hurdası alımı yapan yerler genelde sınırlıdır ve çok az firma bu hurdalar için güncel fiyatları vermektedir. Güncel hurda Çinko fiyatları firmamız tarafından size en son haliyle verilmektedir. Özellikle de imalat artığı hurdalar için çok iyi fiyatlar veriyoruz. Bunun yanında söküm çinko levha hurdası fiyatı da oldukça yüksektir. Bize ton bazında hurda satmanız halinde en yüksek fiyatı vereceğimizden emin olabilirsiniz. Çinko levha alımı satımı da yapmaktayız. Sıfır veya ikinci el çinko levha fiyatları için de bize danışabilirsiniz. Vakit kaybetmeden firmamızı arayın ve hurda çinkolar için yüksek fiyatlar alarak hurdaları nakit olarak hemen yerinde satın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir