Çolakoğlu Hurda Demir Alım Fiyatları

Çolakoğlu metalurji fabrikasının güncel yurtiçi hurda demir alım fiyatları aşağıda ton bazında yazmaktadır. Çolakoğlu hurda fiyatı alttaki tablolarda sürekli güncel olarak yazmaktadır. Çolakoğlu hurda fiyatları için sitemizi takipte kalabilirsiniz.

 16.02.2022
DKP7,315 TL
EKSTRA6,790 TL
1.GRUP6,750 TL
2.GRUP6,680 TL
TALAŞ6,230 TL
 10.02.2022
DKP7,205 TL
EKSTRA6,680 TL
1.GRUP6,640 TL
2.GRUP6,570 TL
TALAŞ6,120 TL

UYARI: Belirtilen fiyatlar resmi işlemlerde kesinlikle kullanılamaz. Ticari amaçla baz alınması için ilgili firmalarla iletişime geçilmesi gerekmektedir. Bu fiyatları kullanarak alışveriş yapmak kişi kurumların kendi sorumluluğu altındadır. Bundan dolayı oluşabilecek problemlerden tarafımız kesinlikle sorumlu tutulamaz. Başka web sitelerinde sadece kaynak gösterilerek yayımlanabilir.

Çolakoğlu Hurda Demir Alım Fiyatları
Çolakoğlu Hurda Alım Fiyatları

Çolakoğlu Hurda Fiyatı

Çolakoğlu hurda fiyatı diğer fabrikalara göre bir miktar yüksektir ve fabrika Dilovası’nda bulunan tesislerinden hurda alımı yapmaktadır. Güncel piyasa şartlarına göre bazen haftalık bazen ise aylık fiyat güncelleyen Çolakoğlu Metalurji hurdanın çeşidine göre farklı sınıflarda fiyatlandırma yapmaktadır. Yukarıda bulunan tabloda Çolakoğlu Dkp, Ekstra, 1. grup, 2. grup, talaş hurda fiyatı yazmaktadır. Çolakoğlu hurda demir alım fiyatları için bizleri takipte kalın ve en ufak fiyat değişimlerini an ve an takip edin. Çolakoğlu talaş fiyatları her hafta sizler için güncelleniyor.

Güncel Çolakoğlu Hurda Demir Alım Fiyatları

Piyasadaki en ufak hareketlenmeler hurda fiyatlarına direkt olarak yansımaktadır. Arz talep dengesinin bozulması ve yurt dışından ithal hurda alınması fiyatları genellikle düşürmektedir. Hurda kıtlığı ve dövizdeki hareketlenmeler ise hurda fiyatlarında yukarı yönde artışa neden olmaktadır. Çolakoğlu hurda fiyatı da bu değişimlerden genellikle etkilenmektedir. Çolakoğlu hurda fiyatı zaman zaman pik noktalara zaman zaman ise dip noktalara düşmektedir. Firmamız yukarıda yazan fiyatları referans alıp bu fiyatların biraz altında imalat artığı hurda almaktadır. Tonajlı hurda demir için bizlerle iletişime geçmenizi tavsiye etmekteyiz. Özellikle tek tip ve imalat artığı hurdalar için yüksek hurda fiyatı veriyoruz. Çolak hurda fiyatları için ise bizleri takip edin ve ve güncel fiyatları öğrenin.