Çolakoğlu Hurda Demir Alım Fiyatları

Çolakoğlu metalurji fabrikasının güncel yurtiçi hurda demir alım fiyatları aşağıda ton bazında yazmaktadır. Çolakoğlu hurda fiyatı alttaki tablolarda sürekli güncel olarak yazmaktadır. Çolakoğlu hurda fiyatları için sitemizi takipte kalabilirsiniz.

çolakoğlu metalurji güncel hurda alım fiyat listesi
 31.01.2023
DKP7,930 TL
EKSTRA7,405 TL
1.GRUP7,365 TL
2.GRUP7,295 TL
TALAŞ7,095 TL
 18.01.2023
DKP7,730 TL
EKSTRA7,205 TL
1.GRUP7,165 TL
2.GRUP7,095 TL
TALAŞ6,895 TL

UYARI: Belirtilen fiyatlar resmi işlemlerde kesinlikle kullanılamaz. Ticari amaçla baz alınması için ilgili firmalarla iletişime geçilmesi gerekmektedir. Bu fiyatları kullanarak alışveriş yapmak kişi kurumların kendi sorumluluğu altındadır. Bundan dolayı oluşabilecek problemlerden tarafımız kesinlikle sorumlu tutulamaz. Başka web sitelerinde sadece kaynak gösterilerek yayımlanabilir.

Çolakoğlu Hurda Demir Alım Fiyatları
Çolakoğlu Hurda Alım Fiyatları

Çolakoğlu Hurda Fiyatı

Çolakoğlu hurda fiyatı diğer fabrikalara göre bir miktar yüksektir ve fabrika Dilovası’nda bulunan tesislerinden hurda alımı yapmaktadır. Güncel piyasa şartlarına göre bazen haftalık bazen ise aylık fiyat güncelleyen Çolakoğlu Metalurji hurdanın çeşidine göre farklı sınıflarda fiyatlandırma yapmaktadır. Yukarıda bulunan tabloda Çolakoğlu Dkp, Ekstra, 1. grup, 2. grup, talaş hurda fiyatı yazmaktadır. Çolakoğlu hurda demir alım fiyatları için bizleri takipte kalın ve en ufak fiyat değişimlerini an ve an takip edin. Çolakoğlu talaş fiyatları her hafta sizler için güncelleniyor.

Güncel Çolakoğlu Hurda Demir Alım Fiyatları

Piyasadaki en ufak hareketlenmeler hurda fiyatlarına direkt olarak yansımaktadır. Arz talep dengesinin bozulması ve yurt dışından ithal hurda alınması fiyatları genellikle düşürmektedir. Hurda kıtlığı ve dövizdeki hareketlenmeler ise hurda fiyatlarında yukarı yönde artışa neden olmaktadır. Çolakoğlu hurda fiyatı da bu değişimlerden genellikle etkilenmektedir. Çolakoğlu hurda fiyatı zaman zaman pik noktalara zaman zaman ise dip noktalara düşmektedir. Firmamız yukarıda yazan fiyatları referans alıp bu fiyatların biraz altında imalat artığı hurda almaktadır. Tonajlı hurda demir için bizlerle iletişime geçmenizi tavsiye etmekteyiz. Özellikle tek tip ve imalat artığı hurdalar için yüksek hurda fiyatı veriyoruz. Çolak hurda fiyatları için ise bizleri takip edin ve ve güncel fiyatları öğrenin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir