Bina Yıkım Hurdası Alımı

Bina yıkım hurdası almaktayız sizlerde binalarınızı hurda karşılığı yıkım için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Kullanım süresini tamamlanmış ya da işlevini yerine getiremediği için yıkılması kararı alınmış binalarda sizin işinize yaramıyor olsa da başkalarının yararlanabileceği malzemeler bulunabilir. Bu durumda yıkım işini uzmanlıkla yapan firmamızla irtibat kurarak bu hurdaların değer kazanmasını sağlayabilirsiniz. Hurda alım satımı ile ilgili hizmette bulunan firmamız bina yıkımını hurda karşılığında binada bulunan malzemeleri alarak değerlendirmektedir. İkinci elde satılabilen yada geri dönüştürülerek değerlenen bu malzemeler karşılığında ekonomiye katkıda bulunabilirsiniz.

Bina Yıkım Hurdası
Bina Yıkım Hurdası

İstanbul Ve Çevresinde Bina Yıkım Hurdası

Tüm Türkiye özellikle de İstanbul’da hurda karşılığı bina ve fabrika yıkım işleri yapan firmamız iş ve işçi güvenliğini ön planda tutmaktadır. İstanbul Yıkım İşleri sektörüne yıllarını vermiş bir kurum olarak İstanbul’un Fatih, Büyükçekmece, Alibeyköy, Zeytinburnu, Beylikdüzü ve daha birçok semtinde fabrika, otopark, hastane, öğrenci yurdu, inşaat, depo, avm, okul, postane, işyeri gibi birçok türde bina yıkımını  başarılı bir şekilde gerçekleştirdik. 

Hurda Karşılığı Bina Ve Fabrika Yıkımı

Yıkacağımız yerlerde işimize yarayan malzemeler varsa bu malzemeleri almak karşılığında yıkım işlemlerini ücretsiz gerçekleştiriyoruz. Mutfak ve banyo için kullanılan dolaplar ile ağaç, çelik, masif, amerikan kapıları alıyor ve başka bir bireyin kullanımı için ikinci el olarak uygun fiyata piyasaya satıyoruz. Ayrıca pvc ya da alüminyum doğramalar da yıkılan binalardan alabileceğimiz hurdalar arasında önemli bir yer tutuyor. Bina yıkım hurdası alırken geride kesinlikle moloz ve atık bırakmıyoruz.

Hurda karşılığı yıkım işi aldığımız projelerde müşterilerimiz her zaman bizlerden memnun kalmıştır. Yıkım İşleri ve çevre düzenleme çalışmalarımızla ilgili iş bitirme belgelerimizi bizlere mail atarak görebilirsiniz. Hurda karşılığı fabrika yıkım seçeneğini seçen müşterilerimiz memnun kalıyor çünkü yıkım ve hafriyat için hiç bir ücret ölmıyoruz. 

İşinde profesyonel ekiplerimiz ve tam donanımlı iş makinelerimizle sorunsuz bir yıkım garantisi veriyoruz. Sizlerde metruk fabrika, bina ve yapılar için bizimle iletişime geçerek hurda karşılığı yıkım hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. İletişim bölümünde bulunan numaralardan bizlere mesaj atabilir veya bizleri arayabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir