Avcılar Hurdacı

Avcılar Hurdacı

Avcılar Hurdacı Firması olarak bu bölgede hurda alım hizmeti veriyoruz. Özellikle son yıllarda doğayı korumak adına geri dönüşüme hız verilmesi her türlü malzemenin hurda sektöründe değer kazanmasını sağlamaktadır. Daha çok cam, plastik, kağıt ve metal eşyaların alım satım ve ticaretinin yapıldığı Avcılar hurda alım sektöründe şimdilerde daha fazla ürünü görmek olası hale geldi. Sektörde ki bu değerin yükselmesi ile firmaların sayısı ve hizmet kalitesi de artmaya başladı. Avcılar’da en yakın hurdacı aranması halinde yerinize kadar gelerek hurdaları satın alıyoruz. Kurumsallaşma yönünde ilerleyen Avcılar hurdacılık sektöründe hurdaların toplanması işini büyük oranda hurdacılar olarak adlandırılan insanlar yapmaktadır.

 Avcılar Hurdacı ve Hurdacılık Hizmetleri

Avcılar hurdacılık hizmetleri kapsamında yer alan uygulamalarımız; hurda alım satımı, hurda değerlendirme, hurda karşılığı bina yıkımı, söküm işlemleri, geri dönüşüm hizmetleri ve ücreti mukabilinde nakliye hizmeti yapmaktayız. Sizlerden satın aldığımız hurda materyallerin toplanması, ayıklanması, temizlenmesi ve geri dönüşüm işlemini kendi tesislerimizde yapmaktayız. Tüm aşamalarda alanında uzman personellerimizle çalışmalarımızı özenle yapmaktayız. Yıllardan beri sürdürdüğümüz güvenilir ve yüksek standarttaki hizmetlerimizle adımızdan söz ettirmeye devam etmekteyiz. Yalnızca Avcılar’da değil, İstanbul’un dört bir yanında kesintisiz hurda satın alıyoruz. Geniş hizmet ağımız sayesinde İstanbul’un hangi ilçesinde yer aldığınız fark etmeden tüm hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

 Avcılar Hurda Alımı ve Satımı

Avcılar hurda alımı ve satımı işlemlerini, gün boyunca piyasada dolaşan personellerimizle ve ayriyeten tesisimiz içerisinden sağlamaktayız. Avcılar’da çalışanlarımıza erişim sağlayamadığınız noktalarda, sitemiz içerisinde yer alan iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak görüşme yapabilirsiniz. Hangi hurdaların alınıp satılabildiği ve hurdaların fiyat değerlendirmesi hakkında ekibimizdeki uzman kişilerden bilgi alabilirsiniz.

Avcılar Hurdacı Alınan Hurda Çeşitleri Nelerdir?

Avcılar hurda tesisimiz içerisinde hurda değeri alabilecek birçok materyali tarafınızdan alıyoruz. İlk kez hurda alışverişi gerçekleştirecekler bu noktada fikir sahibi olmayabilir. Fakat atık materyallerin hurda değeri kazanabilmesi için geri dönüştürülebilmesi gerektiğini söylemeliyiz. Bu sebeple atık her eşyanın hurda olarak nitelendirilemeyeceğini de bilmelisiniz. Metalsan Hurda çatısında yer alan firmamız tarafından alımı sağlanan hurda materyaller şunlardır:

 • Toplama Demir
 • Hurda Dkp
 • Teneke
 • Pik Talaş
 • Demir Talaş
 • Hurda İnşaat Demiri
 • Lama Bakır
 • Kırkambar
 • Kızıl Talaşı
 • Soyma Bakır
 • Kırma Antkron
 • Yanık Bakır
 • Bakır Talaşı
 • Alüminyum Profil
 • Tel Alüminyum
 • Ofset Matbaa Kalıbı
 • Alüminyum İçecek Kutusu
 • Paslanmaz Krom
 • Hurda Su Saati
 • Karışık Hurda Kablo
 • Pimapen
 • Kurşun
 • Alilopat
 • Motor
 • Akü
 • Çinko

Temel olarak bakır, demir, alüminyum, sarı hurda, krom, kurşun ve çinko içerikli hurda tanımına uyum sağlayabilecek eşyalarınızı almaktayız.

Avcılar Hurda Alınan Mahalleler Hangileridir?

İstanbul hurda sektöründe sağladığımız geniş hizmet ağını Avcılar ilçesinin tüm mahallelerinde sürdürmekteyiz. Avcılar hurda tesisi olarak kesintisiz hurda alım satım hizmeti sunduğumuz mahalleler şunlardır:

 • Ambarlı Mahallesi Hurdacı
 • Cihangir Mahallesi Hurdacı
 • Denizköşkler Mahallesi Hurdacı
 • Firüzköy Mahallesi Hurdacı
 • Gümüşpala Mahallesi Hurdacı
 • Merkez Mahallesi Hurdacı
 • Mustafa Kemalpaşa Mahallesi Hurdacı
 • Tahtakale Mahallesi Hurdacı
 • Üniversite Mahallesi Hurdacı
 • Yeşilkent Mahallesi Hurdacı

Avcılar bölgesinde hangi konumda bulunduğunuz fark etmeksizin tesisimizin sağladığı hizmetlerden bir telefonla yararlanabilirsiniz.

Avcılar Bina Yıkımı Yapan Firmalar

Avcılar bina yıkımı yapan firmalar arasında bulunan işletmemiz hurda karşılığı bina yıkımı yapmaktadır. Avcılar hurdacı tesisimiz bünyesinde barındırdığı ekipmanlarla ve gerekli lisanslarla hurda karşılığında bina yıkımı ve sökümü işlemleri gerçekleştirmektedir. Şahıslardan, tüzel kişiliklerden ve belediyelerden bina yıkımı ihaleleri almakta, işlemleri özenli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Bina yıkımı işlemlerimizi büyük hassasiyetle ve gereken güvenlik tedbirleri ile yapıyoruz. Bu noktada ne çalışanlarımıza ne de yıkım yapılacak çevreye zarar verecek en ufak davranışlardan kaçınıyoruz. İş ve işçi sağlığı, çevre temizliği bizim adımıza en önemli yerlerdendir. Bina yıkım işlemlerimizi profesyonel çalışma ekiplerimizle kısa süre içerisinde tamamlıyoruz. Bina yıkım hizmetleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için telefon numaralarımız üzerinden bizleri arayın.

 Avcılar Hurdacı Geri Dönüşüm Hizmeti

Avcılar Hurdacı Geri dönüşüm sektörünün günden güne gelişim gösterdiği bugünlerde, hurdacılık hizmetleri daha çok ön plana çıkmaya başlamıştır. Bunun temel sebebi uzun yıllardan beri varlığını sürdüren geleneksel bir iş kolu olan hurdacılığın geri dönüşüm alanına büyük katkı sağlamasıdır. Avcılar Geri dönüşüm işlemleri fabrikalara ham madde üretimi sağlamakla birlikte, doğaya bilinçsizce atılmış hurda materyallerin toplanmasını ve bu iş kolu üzerinden birçok insanın maddi kazanım sağlamasını sağlar.

Avcılar En Yakın Hurdacı Telefonu

Avcılar’da bulunuyor ve hurdaya sahipseniz arayacağınız ilk yer, Avcılar en yakın hurdacı telefonu olacaktır. Merak etmeyin ki, doğru bilgileri alabileceğiniz en iyi yer firmamızdır. Avcılar’da Firüzköy Mahallesi, Cihangir Mahallesi, Gümüşpala Mahallesi, Tahtakale Mahallesi, Denizköşkler Mahallesi ve Avcılar Merkez Mahallesi hurdacı numarasına ulaşabilirsiniz. Sitemizden bizlere ulaşarak size en yakın Avcılar hurdacıları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Avcılar Güncel Hurda Fiyatları

Avcılar güncel hurda fiyatları, belli periyotlarla yayınlanan hurda fiyatları listesinden öğrenilebileceklerdir. Bunun için sitemizde yer alan hurda fiyatları sekmesine tıklayarak, hurda fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Kilogram bazında alım yapılan hurda eşyalar, türü ve kalitesine göre gruplandırılır. Siz de elinizde bulunan hurda eşyalar için ortalama bir fiyat aralığı öğrenmek istiyorsanız, iletişim bilgilerinden bizimle görüşebilirsiniz. Hurda eşyalarınızın görsellerini tarafımıza göndererek, değerleri ve fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Avcılar Bakır Hurdası Alanlar

Avcılar bakır hurdası alanlar ve yerler için bizi aramanız yeterlidir. Bakır doğada çok sık bulunan kızıl renkli bir metaldir bu yüzden geri dönüşüm açısından son derece değerli bir maldır. Ham madde olarak üretimi oldukça fazla maliyeti bulmasından dolayı Avcılar bakır hurdası alanlar açısından da oldukça önemlidir. Bakır talaşı, soyma bakır, lama bakır, kalın yanık bakır, trafo bakırı ve teneke bakırı gibi onlarca farklı çeşidi bulunan Bakır hurdası her zaman için değerinde alım satımı yapılan bir metaldir.

Avcılar Demir Hurdası Alanlar

Avcılar demir hurdası alanlar için bizlere ulaşabilir ve hurda satabilirsiniz. Demir özellikle inşaat malzemesi olarak kullanıldığı için hurdası da en çok çıkan metal grubudur. İnşaat sektörü ve hemen her ürünün imalatında kullanılan demir sanayinin de vazgeçemediği bir metaldir ve bu yüzden geri dönüşümde önemli bir yer tutar. Dünya genelinde kullanılan çeliğin büyük bölümü demirden üretilir ve sırf bu nedenle dahi geri dönüşümde ki önemi yüksektir. Yüksek direnç özelliği, fiyatının düşük olması ve doğada çok sık bulunmasının avantajlarını hurdacılık sektöründe de hissettiren demir Avcılar Demir Hurdası Alanlar için de katma değeri yüksek metaldir.

Avcılar Sarı Hurdası Alanlar

Altınımsı rengi ve parlak bir metal olması nedeni ile sıhhi tesisat sektöründe kullanılan ürünlerin üretiminde kullanılan sarı hurdası aslında hurda pirinç metaldir. Sıklıkla musluk ve vana ile saat üretiminde rastlanan pirinç metali de diğer metaller kadar geri dönüşüm alanında önemli bir yer almaktadır. Sanayi sektörünün kullanmayı tercih ettiği pirinç metali korozyon oluşumundan etkilenmez, dayanıklıdır ve iletken özelliği yüksektir. İstanbul’un ilçelerinden Avcılar sarı hurda alanlar pirinç metalden yapılmış eski eşyalarınızı değerinde alırlar.

Avcılar Alüminyum Hurdası Alanlar

Alüminyum iki türü olan ve yine Avcılar Alüminyum Hurdası Alanlar tarafından geri dönüşümü yapılan metaldir. Yumuşak ve sert yapılı alüminyum metalleri arasında hem maddi açıdan hem de yaygın kullanım alanı açısından en sık rastlanan türü yumuşak alüminyumdur, sert yapılı alüminyum diğerine göre daha düşük fiyattan alınır.

Avcılar Hurdacı Firmaları

Avcılar Hurdacı Firmaları uzun zamandan beridir bu bölgede hurda alımı yapmaktadır. Avcılar bölgesi konumundan dolayı hurda alanların çoğunlukta bulunduğu bir bölgededir. Avcılar hurda bakımından zengin olduğu için bu bölgede birçok insan gelirini hurda toplayarak sağlamaktadır. Avcılarda çalışan hurdacıların bu çevrede istihdamın sağlanması için çok önemli bir yere sahiptir.

Hurdacı Avcılar Firmamızın Alımını Yaptığı Diğer Hurdalar

Avcılar’da sarı hurdası alımı yapıyoruz. Sarı hurdası bakır hurdası olarak görülebilir. Bakır hurdası olarak değerlendirilmeme nedeni bakır hurdalarına oranla daha sert olmasıdır. Sert bakır elektriği daha iyi iletir. Avcılar’da sarı hurdası alan yerler için çok fazla aramanıza gerek yok. Artık biz burada hizmete başladık. Gün içinde Avcılar’da bitmiş akü, hurda inşaat demiri, krom, konteyner ve bina yıkımından çıkan demir parçalarını satın alıyoruz. Ayrıca mahallelerden atık kağıt karton, plastik atıklar, hurda raf, talaş alüminyum almak için servis gönderiyoruz. Üstelik şantiye hurdası, sarı, kurşun, eski makine ve pik talaşı için bölgede en iyi fiyatı vermekteyiz.

Krom hurdası alım ve satımı işleri. Krom hurdası özellikle sağlık alanında kullanılmaktadır. Sağlık alanında olmazsa olmazı krom hurdasıdır. Sağlık sektöründe insan kemiklerini birbirine bağlanmaması için kullanılmaktadır. Avcılar hurda krom alan firmalar içinde krom hurdasına en iyi fiyat kullanılarak satın alıyoruz.

Avcılarda Hurda Alımı Yaptığımız Mahalleler

Avcılar Ambarlı Mahallesi hurdacısı.  Ambarlı bölgesinde çok az hurdacı olduğu düşünüldüğünde size en yakın hizmet veren firma bizimkisi olduğunu göreceksiniz.

Avcılar Yeşilkent Mahallesinde hurdacınız. Yeşilkent mahallesin de insanlar geçimlerini hurdacılık yaparak karşılamaktadır. Topladığınız hurdaları satmak için uzaklara bakmaya gerek yok firmamız hemen yanınıza bir telefon ile gelmekte.

Avcılar Mustafa Kemal Paşa Mahallesi hurdacı arayanlar. Bu mahalle geniş ve gürültüsüz sokaklara sahip en gözde mahallelerindendir. Çevrenizde biriken hurdaları firmamız temizlesin ve geri dönüşüme kazandırsın.

Avcılar Hurdacı numarası

Avcılar Firuzköy Mahallesi hurdacı. Demir ver geri dönüşüm hurda satımı için çok elverişli olan Firuzköy mahallesinde her tür demir ve metal hurdaları alan firmamız her zaman size bir telefon kadar yakın. Avcılar hurda ticaretinde Firüzköy gerçekten büyük öneme sahiptir.

Avcılar Cihangir Mahallesi hurda alan firma.  Cihangir mahallesi avcıların merkezinde yer alır. Diğer tüm mahallere olan uzaklıkları hemen hemen aynıdır. Hurdacıların yoğun olarak bulunduğu bölgedir. Hurdanızı satmak için firma numaralarını arayabilirsiniz.

Avcılar Gümüşpala’da Hurdacı: Genellikle alüminyum hurdası alınmakta. Alüminyum hurdası dışında her tür metal hurdası bu mahallede alınmaktadır.

Avcılar Tahtakale hurdacısı. Hurdacı sektörünün en kıymetli mahallelerinden birisi olan Tahtakale hurda demir, hurda bakır, hurda krom bu mahallede alınmaktadır.

Avcılar Denizköşkler Mahallesi için hurdacınız.  Deniz köşkler deniz kenarı olan bir mahalle. Bu mahalledeki kağıt hurdaları, bakır hurdaları ve demir hurdaları çevreyi kirletmesin ve çevre temiz kalsın diye avcılar hurdacı burada çalışmaktadır.

Avcılar Merkez Mahallesi hurdacı: Merkez mahallesi avcıların merkezinde yer almasından dolayı bize daha hızlı ve rahat ulaşabilirsiniz. Hurda satmak için yorulmanıza gerek yok biz yanınızdayız. En yakın ve güvenilir hurdacı için bizi tercih edebilirsiniz.

Avcılar Hurda Alım Satımı Yapılan Yerler

Hurda alım satımının ne kadar önemli olduğunun hepimiz farkındayız.Avcılar hurda alımı satımı yapılan yerler,mahalleler nerelerdir biraz bundan bahsedelim;

Firuzköy Mahallesi: Demirin geri dönüşümü için oldukça önemli bir mahalledir.
Cihangir Mahallesi: Bu mahalle,Avcıların merkezidir. Hurdacıların en fazla bulunduğu mahallelerden birisidir.
Gümüşpala Mahallesi: Bu mahallede alüminyum hurdası çokça bulunmakta, diğer maddeler burdan alınmaktadır.
Tahtakale: Hurdacıların en kıymetli mahallesidir. Demir, krom, bakır bulunmaktadır.
Denizköşkler Mahallesi: Bu mahalle deniz kenarında olan bir mahalle. Bu mahallede kağıt, bakır, demir çevre temiz kalsın diye sürekli toplanmaktadır.
Merkez Mahallesi: Merkez mahallesi Avcıların tam göbeğinde yer almasından dolayı istediğiniz zaman ulaşım sağlayabilirsiniz.
Ambarlı Mahallesi: Çok az hurdacı olduğu bilinmektedir.
Yeşilkent Mahallesi: İnsanlar Yeşilkent mahallesinde geçimlerini hurda alıp satarak sağlamaktadır.
Mustafa Kemal Paşa Mahallesi: Oldukça geniş ve sessiz olmakla beraber çevrede bulunan ürünler temizlenir ve hurdaya gider.
Avcılarda bu mahallelerden herhangi birinden istediğiniz hurdacıya ulaşabilirsiniz.

Avcılar Hurda Alımı Satımı Yapan Firmalar

Avcılar hurda alım satımıyapan firmalar ,Avcılar bölgesi konumu itibariyle hurda alıp satanlar oldukça fazladır. Avcılar hurda bakımından zengin olan bir ilçe olması itibariyle insanların geçimlerini hurda ile sağlaması olağandır. Avcılar’da hurda alım satan firmalara ulaşmanız artık çok kolay. Hemen fiyat öğrenebileceksiniz. Whatsapp irtibat hattından ürün fotoğrafını çekip gönderilmesi bile bu kolaylıklardan sadece bir tanesi. Fotoğraf yeterli olmazsa incelenmesi için ekip gönderebiliriz. Avcılar hurdacıların bulunduğu yerler genellikle ara sokaklar ve sessiz yerlerdir. Dilediğiniz zaman bize ulaşım sağlayabilir geri dönüşüme çok büyük ölçüde katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir