ATM Hurdası Alımı

Firmamız ATM hurdası alımlarında bankaların vermiş olduğu ihalelere katılarak sizlerin elinizde bulunan hurda bankamatik cihazlarını en iyi fiyatlardan satın alıyor. Sizlerin elinizde bulunan hurdaları yerinde inceleyerek en yüksek hurda fiyat tekliflerini vermekteyiz. ATM hurdaları imalat aşamasında kullanılan Alüminyum ve Demir gibi metaller sayesinde geri dönüşümü kesinlikle yapılması gereken hurdalardır. Bizler bu hurdaları sizin istediğiniz şekilde parçalayarak içerisinde bulunan elektronik cihazlara zarar vermeden sadece dış kasasını hurda olarak almaktayız. Bankamatikler içerilerinde bulunan kasalar pahalı ve özel olması dolayısıyla bu cihazlara zarar vermeden sizlere teslim etmekteyiz. Hurda malzemeleri sizin istediğiniz şekilde tek tek tartarak sizler için en yüksek fiyatlardan fiyatlandırıyoruz. Bizlere iletişim bölümünden ulaşarak bizlerden fiyat teklifleri alabilir veya hurdalara düz bir fiyat vererek bu şekilde de bizlere satabilirsiniz.,

Atm Hurdası Alımı
Atm Hurdası Alımı

ATM Hurdası Alan Firmalar

Hurda bankamatik ihaleleri büyük bankalar tarafından yılda en az bir kere yapılmaktadırlar. Bu ihaleye katılan firmaların güncel ve piyasa şartlarına göre fiyat vermeleri çok önemlidir. Geri dönüşüm sektöründe 30 senelik bir geçmişi olan bizler hurda alımlarımızı daima nakit olarak ve profesyonel ekibimizle hızlı bir şekilde yapmaktayız. Firmamız bu hurdaları alarak geri dönüşüm tesislerinde parçalayıp demir çelik fabrikaları ve alüminyum ocaklarına göndermektedir. Dürüst ve sıkı çalışmayı ilke edinmiş firmamız hurda yükleme işlemini yaparken son teknoloji araçlarımız ile bu işleri hızlı bir şekilde sorunsuz yapmaktadır. Hurda fiyatlarımız güncel metal borsası verilerine dayanarak haftalık olarak güncellenmektedir. Bizleri arayarak veya mail yolu ile bizlere fiyat sorabilirsiniz. Atm hurdası dışında elinizde bulunan her türlü hurda için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

7/24 Hurda Alımı

Atm hurdası ve bankamatik hurdası alırken sizin belirlediğiniz bir zamanda gelen ekiplerimiz hurdaları sizin istediğiniz şekilde tartarak hurda atm kasası alımını hemen gerçekleştirmektedir. Sizlerde vakit kaybetmeden hemen bizimle iletişime geçerek hurdalar için fiyat teklifleri alabilir ve hurdaları bizlere en yüksek fiyatlardan alabilirsiniz. Elinizde bulunan her çeşit hurda için bizimle iletişime geçebilirsiniz ve bizlere geri dönüşüm ile ilgili her türlü soruyu sorabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.